Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vampir Alımları

+6
Mordred Poulsen
Eragon James Black
LawLight Kashikato
Sylvia B. Deacon
Gethia De Laqué
Miranda L. Ramora
10 posters
YazarMesaj
Miranda L. Ramora
Slytherin Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Miranda L. Ramora

Ruh Hali : Vampir Alımları Bezgin10
Nereden : Helsinki

Seviye
RP Puanı:
Vampir Alımları Left_bar_bleue95/100Vampir Alımları Empty_bar_bleue  (95/100)

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 3:35 pm

Kan emici olarak bilinen bu ırk insan ve hayvan kanıyla beslenir. Genelde ölümlere sebep olur... ve bir özellik değil ırk'tır. Başvururken bunu unutmayın!

1 Öğrenci 2 Yetişkin alınacaktır. Yeterli görülmeyen başvurular kabul edilmeyecektir.

*Ad-Soyad.
    *Neden vampir olmak istiyorsun?
    *Kişisel özelliklerin?
    *Aile geçmişi?
    *Rp geçmişin?
    +Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.

-Geri dönüşü yoktur!
https://evapsie.yetkin-forum.com
Gethia De Laqué
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf
Gethia De Laqué

Ruh Hali : Vampir Alımları Kustah10
Nereden : Rusya

Seviye
RP Puanı:
Vampir Alımları Left_bar_bleue89/100Vampir Alımları Empty_bar_bleue  (89/100)

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:01 pm

* Gethia De Laqué
* Karakterimi vamprilikle tamamlıyabilirim diye düşünüyorum. Karakterimin kurgusunda ailesinin bir seherbaz düellosunda öldüğü yazılı. Onlar düello yaparken bir vampir geliyor ve seherbazlar dikkatlerinin dağılmasını fırsat bilerek onları öldürüyor. Ben yaklaşık on yaşındayken oluyor. Vampir beni alarka kaçıyor. Çok aç olduğu için yolda beni ısırıyor ve zehirleniyoru. Beni Lord'a götüyor.
* Onu tanımlamak çok güçtür; çünkü her zaman uç noktalardadır. Öfkenin en uç noktasına ulaşabilir. Aşkın en büyüğünü yaşayabilir. Sadakati herkezi şaşırtabilir. Kötü olan kendinden başkasına sadık olmamasıdır. Annesi gibi kendinden başkaısna çalışmaz. Asla kalbiyle hareket etmez. Daima hisleri yerine aklı olduğuna inanır. Kendinden emin yürüdüğü bu yolda kismeye danışmaz. Daima kendine güvenir. Bütün çıkar hesapları ve oyunları öğrenmiştir. Hogwarts'a geldiğinde farklı bir dünyaya düşmüş gibi hissetmiştir. Bir süre sonra bir çok kişinin ne kadar saf olduğunu farketmiştir. Kendinden emindir. Büyücülük onun için ek bir hobi gibidir. Kitaplardan çok büyü öğrenir. Büyü denemeye ve başkalarında uygulamaya bayılır. Onun dışında muzurluktan hiç kaçmaz. Hogwarts'da öğrendiği büyüleri dışarda uygulayabileceğini düşünür. Dikkat toplama yeteneği ve amaca olan bağlılığı ile ön plandadır. Mücadeleden asla vazgeçmez, pes ediş onun için ölümdür. İstediklerini kabul ettirmek onun huyudur. Hayran olunmaya bayılır. İyi zamanlarında heyecanlı, etkileyici, güler yüzlü, başkalarının yaşamına bile ışık getiren, dahası bunu görev olarak kabul eden sevimli, iyimser kişi olabilir. Rahatına düşkün ve umursamaz tavrını dışarıya asla göstermez. Her ne kadar çok dolap çevirirse çevirsin herkeze kendini sevdirmeyi başarır. Daima eğlenceye odaklıdır. Ama onun bu şeker haline aldanmak çok saçmadır. Hayatı boyunca parlak zekası sayesinde bir çok kişiyi yola getirmiştir.
* De Laqué eski bir fransız ailesidir. Kendine has yöntemlerle insanları yola getirir. Hazır cevaplılıkları ve kötücül yanlarıyla dikkat çeker. Aile fertleri bir çok suçabulaşmıştır. Kendinden emin Gethia bile bu ailenin içinde korkarak yaşar. Aile'nin malikanesinde bir hücre yeri vardır. Düşmanlarını oraya hapsettikleri söylenmektedir. Gethia bunun yanlış olduğunu tabiki bilmektedir. Ailenin bir çok ferdi kendine bile acı çektirmeye bayıldığından bura vardır. Gethia bu durumu delice bulsada ailesine bağlıdır. Asil ailenin hepsi karanlık taraf mensubudur. Daha doğrusu kendileri için çalışılar ; ancak karanlık tarafın bütün kötücül özelliklerini almışlardır. Ne yazık ki aileden sadece bir iki kişi kalmıştır. Sonunda büyük savaşta Gethia'nın kalan son aile fertleride ölmüştür. Bu yüzden aile soyadını taşıyan bir tek Gethiadır.
* 1.5 yılı aşkın. Genelde sitelerde adminlik yaptım. Şu anda birsitede adminim. Karanlık lady vb. gibi bir çok rütbede karakter yönettim. Vampir karakterlerimde olmuştur.

* Sabahın muhteşem sıcak güneşinin aydınlattığı gökyüzü şimdi mor tonalrdaki karanlığa bürünüyordu. Uzaktan gelen ışık gittikçe yaklaşıyordu. Kulaklarımda çalan ağız müziğin havası bütün arabayı sarmıştı. Ellerim direksiyonun üzerinde kayarak hareket ediyordu. Yola bakmaya üşenmeme rağmen araba gitttiği çizgiden tek bir santim kaymıyordu. Hiç korkum olmadığı bağrarak şarkıya eşlik edişimden belliydi. Arabanın gittiği yol bir kaç metrede bir sokak lambalarıyla aydınlatılmıştı. Yolun ötesindeki ormandan güzel kan kokuları geliyordu. Bu aylar ayı avlama ayıydı. Ayıların avlanması yasak olmayan ayları çok seviyordum. Ölen ayıların hesabını kimse sormazdı. Ay bu gün benim inadıma kan kırmızısıydı. Yolun her geçen dakikasında buğazımdan gelen hırıltı artıyordu. Artık kana ihtiyacım olduğunu düşünüyordum. Mor gökyüzünden süzülen ay ışığının altında arabayı durdurdum. Bir kaç saniye içişnde contağı kapatmış dışarı çıkmıştım. Arabann dışında kan kokusu her zamankinden daha berraktı. Yolun biraz ötesine doğru yürüdüm. Ormanın nbaşına vardığımda artık koşuyordum. Bacaklarım kendiliğinden bulduğu yolda bana eşlik ediyorlardı.

Ormanın derinliklerinde durdum. Kokunun en hoş olduğu yer burasıydı. Burda garip olan sadece ayı kokusu yoktu. Bu insan kokusuydu. İnsan kokusna en yakın koku ayı kokusu olsada ikisini ayırt etmek çok kolaydı. Hırıltılı tıslamalarım arasında kokuyu iyice işime çektim. Orman çok karanlıktı. Büyük , kara bulutların arasından süzülen kırmızı ay ışığından başka bir şey yoktu. Siyah cübbemi bir harekette geriye attım. Kızıl saçların gözümün hafifce önüne düşüyordu. Görüş alanımı kesmedikleri için onların bu halini seviyordum. Ne yazıkki şu anda onları düşünecek durumda değildi. Buğazımda başlayan yanma hissi bana açlığımı hatırlatıyordu. Hızlı adımlarla kokunun geldiği yöne gittim. Gerçekten haklı olduğumu anlamam pek güç olmadı. Bir adam yerde yatmıştı. Daha ölmemişti. Bu derin sessizlikte kalbinin gür atışını duyabilişyordum. Başındaki hafif kesikten başını çarptığını anladım. Bu benim işime geliyordu. Sakince yanına oturduğumda adamın ' Elenor... ' dediğini anladım. Onun sevdiği olduğunu düşündüğüm bu kız benim için hiç bir anlam ifade etmiyordu. Bu derin açlığımda iç güdülerimi bastırmam olanaksızdı. Adamın sıacak bileğğini kavradım. Ufacık ellerim bukalın bilekte dans ediyorlardı. Bileğğinde en büyük damarı buldum. Kanın akışını hissediyordum. Ellerimle sıkıca tuttuğum bileğe eğildim. Dişlerimi adamın damarına saplarken derinin kısı yırtılma sesini duydumi. Bir insanın duymasını imkansızlaştıran bu ses benim en sevdiğim seslerdendi. Adamın acı çığlığı tam o anda ormanı sardı. Ben daara ulaşında taze kan itaat ederek genzime doğru akmaya başladı. Yanma hissi akan her sıcak kan damlasıyla azalıyordu. Birinci litreden sonra adam daha fazla acıya dayanamamıştı. Artık bağarması durmuştu. Acıdan gözleri büyümüş ; bağıramıyordu. Ayın kırmızısı adamın gözlerine vuruyorduç. Büyük , siyah göslerinden parlayan kırmızı top bana bir şey hatırlattı. Bu yüzden ziyafetime acele devam ettim.

Adamın kanının son litresindeydim. Yere tek bir damla kan dökülmemişti. O an ormanın derinliklerinden pati sesi duydum. Ardından gelen uluma beni doğruladı. Kurtadamlar buradaydı. Hemen son litreyide bitirdim. Adamı sonsuzluğa uğurlarken siyah gözlerinden akan son damla yaşla beraber gözlerini kapadım. Yere tek damla kan dökülmemişti. İyi iş çıkarmakla övünüyordum. O an karşımda duran suliyeti gördüm. Bu kurt benden metrelerce daha uzundu. Kalıbı benim neredeyse altı katımdı; ancak emindimki benim kadar gücü yoktu. Bir adım öne çıktım. Tıslamalarımın arasında ' Burdan gitsen iyi olur köpecik. ' diye soludum. Kurt bir kez daha bana inatla uludu. O an kavganın başladığına emindim. Ayın kırmızısı hiğç olmadığından daha parlaktı. Kurt ileri doğru atıldığında bende atılmıştım. Onun kürklü derinisi dilşlerim hafifce yaladı. Bir uluma hissettim. Benim ejderha dersi kadar güçlü derime kurtun patileri çarptı. Patileri beni sıyırıp geçerken kurt bedenindeki büyük yarayla yere kıvrıldı. Ağaca yaslanarak gülümsedim. Bir kaç dakika içinde yaraiyileşmeye başladı. O an hemen duruşumu değiştirdim. Biraz daha eğildim. Gözlerimi öfkeyle kıstım. Kurt aynı şekilde bana bakıyordu. Parlak , sivri dişlerimi ay ışığında belli o0lmaları için çıkardım. Tıslamam arttığında bir kez daha ileri atılmıştım. Sonunda kurtun boynundan büyük bir parça koptu. Kurt uluyarak yere düştü. Birden kolumun kenarında bir ıslaklık oldu. Kafamı çevirdim. Kolum boydan boya pençe iziyidi. Bu ben, kızdırmıştı. Gene aynı tıslamayı çıkarttım. Kurt artık bana tepki veremiyordu. Yerde uluyordu. Onun üstünbe atladım. Artık ne olacağı umrumda değildi. Sonunda kızmıştım. Dişlerimi kurdun büyük derisine bastırdım. Buğazındaki açık yaradan büyük bir parça daha kopardım. Kurt uluyarak kıpırdandı. Bir kaç dakika sonra kurdun ulumalarından artık eser yoktu. Toprağın üzerinde tüğlü et topakları duruyordu. Ağaçların gövdeleri kurtkanıyla boyanmıştı. Yerdeki cesedin yanı kan içindeydi. Arkamdaki manzaraya bakmaksızın arabama doğeu gittim. Bu avımda çıkan ufak pürüz bana eğlence olmuştu. Ayın kırmızı ışığı koluma yansıdığında kurdun pençesini hatırladım. Bir daha baktığımda penceden iz yoktu.

En son Gethia De Laqué tarafından Salı Eyl. 08, 2009 3:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Sylvia B. Deacon
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Sylvia B. Deacon

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 1:43 pm

* Adım & Soyadım * Sylvia Bonnie Deacon

* Vampir Olma Nedenim * Çünkü karakterimin vampir olması, çok yaratıcı ve bol malzemeli bir kurgu yaratıyor. Ayrıca sakin bir yapıya sahip karakterim, vampir kurgusuyla birleşerek soğuk ve otoriter bi hal alıyor...Vampirliğin getirisi olan bu soğukkanlı ve kuralcı yapı karakterimde bulunmasını istediğim özelliklerden biri olmakla beraber aynı zamanda Hogwarts'ta bu karaktere sahip bir profesörün bulunmasının ilginç ve yenilikçi olduğuna inanıyorum.

* Kişisel Özelliklerim * Duygularımı belli etmemek gibi bir özelliğim olmasına rağmen insanların ve öğrencilerin hakkımda veya başka konularda neler hissettiğini, düşündüğünü bilebilirim. Herkes benim soğuk, kuralcı, otoriter ve kötü olduğumu düşünür, aslında haklılar bir yerde ama kötü olduğuma inanmıyorum. Vampirlik bir ırktır, seçip kontrol edebileceğin bir özellik değil, eğer bu yolda ilerlemeye karar verdiyseniz, elinizden geleni yapmak zorundasınız, aksi takdirde o yol sizin için bitmiş demektir. Bu yüzden her zaman için elimden geleni yapmak huyumdur, vampirken soğukkanlı ve sakin olmak da. Her şeye rağmen vampir olmaya bayıldığımı söylemek zorundayım, bana bahşedilen bu harika özelliklerden yararlanmamak gibi budalaca bir davranış sergilemeyeceğimden emin olduğum zamanlarda dönüştürüldüm. Kafam net olduğundan benim için bir sorun olmadığına inanıyordum, bu yüzden vampir olmak benim için harika bir olay. Kişisel özelliklerime gelince soğukkanlı, kuralcı, otoriter, affetmeyen ve itici. İnsanlara güvenmiyorum, gerektiğinde gereğinden fazla alaycı ve dalgacı olabiliyorum. Asla bana karşı yapılan bir hatayı unutmam ve bunu sürekli hatırlatarak karşımdakinin rahatsız olmasını amaçlarım. Sorumluluk bilincim yerindedir, profesörken asla taviz vermem ve hep en iyisini isterim. Öğrenciler ellerinden geleni yaptıkları sürece bir sorun yaşanmayacaktır ama dersimde rahat, geniş, laubali ve gevşek hareketler sergileyen öğrencilerin vay haline...

* Aile Geçmişim * Ailemde büyükannem dışında vampir yok, bildiğiniz üzere vampirlik gensel bir şey değil. Büyükannem, 50 yaşında dönüştürülmüş bir caıydı, normalde bu dönüşümler bu kadar geç yapılmaz, yaşlı bedenin buna dayanamayacağına inanırken dönüştüren herkes taze kan içmek ister. Buna rağmen büyükannem bir kaza üzerine dönüştürülmüş. Bir vampir, kendini kaybettiği bir zamanda bir insanı öldürmüş, ancak başarılı olamamış ve bir hata yaparak kendi kanının adama bulaşmasına sebebiyet vermiş. Yeni dönüştürülen her vampir gibi doymak bilmeyen bu kontrolsüz vampir, babası tarafından öldü sanılarak terkedilince şehirde korku salmaya başlarken, büyükannemi de ısırmış. Ailemizde daha önce hiç vampir olmadığı için ilk başta ne olduğunu anlayamayan büyük annem, o zamanlar diğerlerinden bir farkı yokmuş. Büyükannemden yıllar yılı kaçırılmaktan bıkmış olan ben, asla onunla yalnız kalamıyordum. Ama her zaman için bana büyüleyici ve harika gelmişti. Yine de sürekli arkasından konuşulmasına rağmen bir türlü yalnız yakalayıp sorularımı soramadığım büyükanneye 15 yaşındayken kaçmıştım sanırım. Bitmek bilmeyen merakımı bir yetenek olarak gören büyükanne, bana olan biteni anlatınca tek istediğim şeyin dönüştürülmek olduğunu anlamıştım. 20'li yaşlarıma geldiğimde çok genç olduğum bahanesini öne süremeyen büyükannenin beni dönüştürmesi üzerine ailemle bir dahaki görüşmelerim çok kısa sürmüştü. Zaten bir vampir olarak asla yaşlanmadım ve yaşlanmayacağım, bu yüzden kardeşlerim benden daha yaşlı bir hale gelmişken onların yüzüne bakmak çok da normal bir durum olmazdı hani...

* Rp Geçmişim * 4 senelik RP geçmişimde 3'ten fazla siteye adminlik yapmakla beraber, bir çok sitede gerek profesör, gerekse diğer diğer rütbelerle aktif rol oynadım. RP'ye başlamadan önce de yazdığım hikayelerin beğenilmesi, RP'ye olan hevesimin artmasına, artan hevesim ise bir bağımlılık haline gelerek her yaz RP sitelerinde kendimi kaybetmeme neden oldu dileyebilirim.

* Örnek RP'm *
    Spoiler:
Miranda L. Ramora
Miranda L. Ramora

Ruh Hali : Vampir Alımları Bezgin10
Nereden : Helsinki

Seviye
RP Puanı:

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:48 am

Gethia De Laqué kabul edildin.
    Sylvia B. Deacon labul edildin.

*Profilinizdeki özel yetenek bölümüne, özelliğinizi ekleyin lütfen
    *15 gün içinde bana yeteneği aldığınızı gördüğünüze dair Pm atmazsanız, yeteneğiniz elinizden alınacaktır.

https://evapsie.yetkin-forum.com
LawLight Kashikato
Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi Başkanı
Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi Başkanı
LawLight Kashikato

Ruh Hali : Vampir Alımları Kustah10

Seviye
RP Puanı:
Vampir Alımları Left_bar_bleue81/100Vampir Alımları Empty_bar_bleue  (81/100)

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:15 pm

*Ad-Soyad: LawLight Kashikato
*Neden vampir olmak istiyorsun: Daha önce Vampir RP si yapmıştım (bir HP RP'sinde bir de Hellsing rp'sinde)
*Kişisel özelliklerin: RP geçmişimde mevcut..
*Aile geçmişi: RP geçmişimde az çok mevcut..
*Rp geçmişin: RP seviyesi bölümünde..
Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazdığın bir RP: saçmalık gibi olcak ama, rp geçmşiimden rp seviyesine geçerek okursanız onu vampir gibi düşünerek yazmıştım..
http://www.ucsupurge.net
Eragon James Black
Esrar Dairesi Başkanı ~ Vampir
 Esrar Dairesi Başkanı ~ Vampir
Eragon James Black

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:57 pm

Ad-Soyad: Eragon James Black.
Neden vampir olmak istiyorsun: Vampir rol oyunları yapmak hoşuma gidiyor.
Kişisel özelliklerin: Ciddi yapılıdır. Kıvrak bir zekâya sahiptir. Akıl oyunlarında bir numaradır. Zekâsını ve bilginliğini kendisine verilen bir hazineymişçesine görür. Mantığı ve orijinalliği onu diğer herkesten farklı kılar. Düşüncelerini mantığıyla birleştirip, çıkar yol bulması ve bunu soğukkanlılıkla yapması onun özelliklerinden birisi. Kendini beğenmiş, hazır cevabın tekidir. Kin beslemek gibi bir huyu vardır. İnsanların zayıf yönlerini kendisine eğlence olarak görmektedir.
Aile geçmişi: Karar verilmedi.
Rp geçmişin: Beş-altı sene oluyor. Çoğu yerde adminlik yaptım, hala bir kaç site de adminliğim bulunuyor. Üye olduğum sitelerin soğunluğunda vampir olmuşumdur.
Örnek Rp: Şuursuz adımlarla karanlığın içerisine dalmıştı. Boşlukta kaybolmuş göz bebekleri, yavaş yavaş tutunacak bir dala yaklaşıyordu. Gözleriyle ya da kulaklarıyla etrafını kolaçan etmesine gerek yoktu. Yalnızdı. Gecenin de gelmesiyle iyice serinleyen hava, hafif bir esintinin yüzünü dalamasını sağlıyordu. Rahatsız bir şekilde gecenin soğuk havasını ciğerlerine doldurdu. Saçlarının arasında dolanmaya devam eden esinti için yapacak bir şeyi yoktu şimdilik. Geç kalmamak için hızlı hareket etmeliydi. Çevik adımlar atmaya başladı. Birkaç saniyede istediği yere gidebilirken neden yavaşça yürüyordu? Hızlandığını, esintinin saçlarının arasında biraz daha sert girdiğini fark edebiliyordu. Boşluktan çıkmış, dalgın bir şekilde etrafını süzen mavi gözleri, duraksayarak bir noktaya odaklandı. Cezp edici karanlığın büyüsüne kapılmış bedeni, kendisini kuru gibi görünen nemli ağaca attı. Gecenin soğukluğunu tekrar bedeninde hissederken aldığı derin nefesleri hızla geri verdi. Biraz önce sertleşen esinti şimdi, yumuşak ve tatlı geliyordu. Kapanan göz kapakları ile birlikte tekrar boşluğa kayan göz bebekleri, bütün renkleri görebiliyordu. Parıldıyor ve huzur veriyorlardı. Aniden başına bir kılıcın girmesi gibi acı hissettiğinde göz kapaklarını hızla açtı ve mavi gözlerini tekrar dışarıyı süzerken buldu. Kendisini çaresiz hisseden genç büyücü, bu düşüncesinden kurtulması gerektiğini fark etti. Neden böyle aptal şeyler hep onun başına gelirdi ki? Çok çalışmaktan mı? Ah, o Hogwarts’ın gelmiş geçmiş en tembel öğrencisiydi. Ve bununla gurur duyuyordu. Kayıtsızca aldığı derin bir nefes ile ayağa kalktı yavaşça. Temkinli ama çevik bir şekilde ilerlemesine devam etti. Kendisini biraz daha rahatlamış ve yürüyebilecek gibi hissediyordu. İstediği yere gelirken, parmaklarını birleştirerek teker teker hepsini kıtlatmaya çalışıyordu.

Sabırsız adımlarının sonunda istediği yere gelmişti. Ürkütücü ve bir o kadar da sevimsiz olduğunu düşündüğü yaratıklara bakıyormuş gibi kafasını arkasına çevirdi. Eğer orada birileri varsa bile onlarla bu gece karşılaşmak istemediğine kanaat getirdi. Nixié ile buluşacaktı. Ona vahşi yönünü göstermek istemiyordu. Aslında, söyleyip kurtulmak varken neden söylemediğini bilmiyordu. Bu düşünceyi kafasına yerleştirdi. Uygun zaman geldiğinde bunu yapacaktı. Derin bir nefes aldı. Bu aptal havaya ihtiyacı bile yokken neden içine çekme gereği duyuyordu, buna anlam veremiyordu. Parmaklarını yumruk hâline getirip tırnaklarını etine geçirdi. Küçükte olsa onu kendine getirecek bir etkendi bu. Onun kokusunu alabiliyordu. Ormanın başlangıcından geliyordu. Onun eşsiz kokusu her zamanki gibi boğazında bir acı hissetmesine neden oldu. Yalnız olacaklardı ve kontrolü elinden bırakma gibi bir şansı asla olmayacaktı. Hafifçe göz kapaklarını indirdi ve sadece onun ayak seslerine odaklandı. Duyabiliyordu. Süzülürcesine ona geliyordu. Ne kadar narin ve tatlıydı. Tırnaklarını etine biraz daha sert batırmaya başladı. İnsan tenine böyle bastırsa herhalde insanın derisi parçalanırdı. Mavi gözlerinin karanlıkta parlaması için, göz kapaklarını tekrar kaldırarak bekledi. Süzülürcesine karanlığın içerisinden çıkan narin beden, yavaşça Jason’a yaklaşıyordu. Mavi gözlerini, onun mavi gözlerine dikti. Ne kadar çekici ve güzel duruyordu. Nefes almayı bırakmıştı. Kendisini sadece ona zarar vermeyeceğine alıştırıyordu -ki öyle olacaktı. Yüzündeki acı çeken ifadeyi silip, yerine tatlı bir tebessüm yerleştirdi. Şu durumda ne kadar sahte olsa da Nixié veya diğer hiç kimse bunu anlayamazdı. Böyle sahte bir tebessüm yerleştirmişti çünkü; acı çekiyordu. Kendisini zorluyordu ve kendisini tutmazsa orada Nixié’nin boğazını parçalara ayırıp, kanının son damlasına kadar içebilirdi. Düşünmesi bile onu kendisinden geçiriyordu. Bunları unutup iyice kendisine yaklaşan zarif bedene bakmaya devam etti. Sessiz karanlığın içerisinden tatlı ve melodik bir ses konuşmaya başladı. “Beni kırmayıp geldiğin için teşekkür ederim, Nixié. Nasılsın?” Yüzündeki ifadeyi hiç bozmadan konuşmasını bitirdi ve beklemeye başladı.
Mordred Poulsen
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf

Ruh Hali : Vampir Alımları Cesur10
Nereden : Tottenham

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 11:24 am

*Ad-Soyad:Mordred Poulsen
*Neden vampir olmak istiyorsun:Çünkü vampir olduğunda hikayeye başka bir kurgu geliyor alacakaranlık'ı izleyene kadar sevmedim bu vampirliği ancak alacakaranlık fikrimi değiştirdi.Yani farklı bir kurguyla oyuna devam etmek istiyorum.RP'lerimde bile vampir kurgusu beni dahada güçlü yapacaktır yani RP'lerimin daha iyi ve daha güzel olmasını sağlayacktır diyorum.
*Kişisel özelliklerin:ünlüm henüz lisede değil
*Aile geçmişi:Poulsen ailesi 100.000 asırdır Muggle'dır.Daha sonra bir kişinin Safkan doğması aileyi Safkan yapar.Aile vampirrlerden nefret ettiği için vampirler aileyi kovalayıp onları vampire dönüştürürler vampir olanlar aileden dışlandılar ailedeki ilk vampirler abilermdi abilerimden birisi 13(Hogwarts'a gideceği gün bir vampir tarafından ısırıldı ve Hogwarts'a gönderilmedi ailede onu kabul etmeyince bir vampir kabilesine katıldı 17 yaşında bir kurtadam tarafından öldürüldü.)Diğer abim 18 yaşında Hogwarts'tayken bir vampir tarafından kaçırıldı ve vampir'E dönüştürüldü 23 yaşında Hogwarts'a döndüğünde tüm okulu darmadağan etmek istediğinde bir veela tarafından dolunay çıkasıya kadar bekletildi ve dolunay ın çıktığı gece kurtadam ona saldırdığında veela onu serbest bıraktı.Bir diğer ve en büyük abimse 29 yaşında Hogwarts'ta profesörken bir vampir çetesi tarafından 13 ısırık alarak vampire dönüştürüldükten sonra Hogwarts'tan ayrıldı ve daha sonra aynı çeteye katıldı 51 yaşında çok yaşlandığı için çete lideri tarafından öldürüldü ve ölüsü dolunay gecesi kurt-adamlara verildi.Bende 4 yaşında 2 ısırıkla bir vampir tarafından dönüştürüldüm ve aileden dışlandım 14 yaşında bana anlatılan Hogwarts'ı hatırladım ve buraya geldim.
*Rp geçmişin:Evapsie ve Godric's Hollow
+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp:

O gün gece hemen uyandım baktığımda heryer karanlıktı sabah olmak üzereydi ve kana ihtiyacım vardı sokaktan geçen bir adam gördüm adam bir insandı hemen üzerine atladım ve onu yakalayıp kanını emdim.Baktığımda dolunay çıkmıştı kardeşim de bir kurtadamdı bu gece ana saldıracağından emindim ve düşündüğüm oldu kardeşim arkamda belirdi kardeşimle dövüşmek zorunda kaldım.Kardeşimin beni tanıması için elimden geleni yaptım ve sonunda tanıdı ancak yinede saldırıyordu kendini kontrol edemiyordu daha sonra güneş aydınlanmaya başladı kardeşimin insan olmasıyla son bulan bu kabustan sonra geçen bir insanı daha gördüm sıra sıra insanların kanını içiyordum arkamdan bir vampir geldi ve bana dediki:
-Artık durma zamanı şarap yığını dedi rüyamdada aynı şeyler oluyordu rüyamda bu vampire yenildiğim için hemen kaçmaya başladım en sonunda asamı çıkarıp adama bir büyü geveledim ve adamı vurdum adam hala peşimdeydi en son kardeşim geldi ve adamdan bir ısırık aldı ormanda kendi kendime bu vampirlik kabusunun ne zaman biteceğini sordum fakat asla bitmeyecektibunu biliyordum ancak yinede bu bendim.en sonunda sabah olmuştu kan içmek istemiyordum belli bir süreliğine kabusu bulutlar gölgelemişti ancak daha sonra yine kan isteyeceğimi biliyordum.

kabul edilmezse diye bu yedek rp'm:
Merhaba,ismim Poulsen.Mordred Poulsen.Bir vampirim.Sürekli canım kan çekiyor,bu nedenle sevdiklerime yaklaşamıyorum.Eğer ailemi vampirler kovalamasaydı ben bu gün burda vampir olmazdım.Henüz 4 yaşındaydım bir insandım dışarıda dolaşıyordum o sırada bir vampir arkamdan beni yakaladı ve ısırdı daha sonra ailene söyle bir daha vampirlere bulaşmasınlar dedi,vampirlerin aileme saldırdığını o gün öğrendim o günden beri vampirim.Sevdiğim kişilere yaklaşamıyorum,bana yabani diyeceksiniz biliyorum ancak herşey o vampirler yüzünden oldu.Ben asla vampir olmayı istemedim.Vampir olduğum için ailemden dışlandığımı hatırlıyorum ve bir vampir kabilesine katılıp bir vampir kabilesinde büyüdüğümü,ve daha sonra o vampir kabilesindende dışlandığımı.Şanssız bir hayatım oldu geçmişimde olan çoğu şeyi hatırlamıyorum 5 yaşındayken sanırım amcamdı o kişi o kişi tarafından öğrendiğim büyüleri unuttum zaman zaman bazı şeyleri hatırlıyorum ve Hogwarts'ı 14 yaşında hatırladım ve Tottenham'dan Hogwarts'a gittim.Ne yazıkki bir vampirim,ANCAK BEN YABANİYSEM,DOĞUŞTAN DEĞİL.
Mordred Poulsen
Bir Vampirin Günlüğü(Vampir Alımları 297585 Vampir Alımları 378564 )

RP 3:
4 yaşındaydım sokağa hava almaya çıktıydım o sırada neler olduğunu anlayamadan bir adam tarafından yakalandım adam bir vampirdi adam beni 2 yanağımdanda ısırmıştı.Birden kan istediğimi hissetim adam bana şöyle dedi:Ailene söyle ki vampirlere bulaşmasınlar.Daha sonra aileden dışlandım 6 yaşında tanımadığım ve ismini hatırlamadığım bir adam bana çoğu büyüyü öğretti ve Hogwarts'ı anlattı.Daha sonra bana tüm abilerimin vampir olduğunu söyledi.Ve zamanla 8 yaşına geldim o adam ağzımı sulandırmaya başladı adama efendim bana söylemediğiniz birşey mi var canım hep kan çekiyor dediğimde adam bana aynen şöyle dedi:
-Sana bunu söylemedim fakat öğrenme zamanın geldi çünkü sen bir vampirsin 4 yaşında vampir oldun ve aileden dışlandın 6 yaşında seni buldum.Adamın bana bunu söylememesi çok sinirimi bozmuştu ağzımdan titrek bir sesle:
A-a-avada dediğimde adam sakın yapma sana bu büyüleri öğrettiğime pişman etme beni dedi.bense devam ettim A-a-avada Kedav-r-r-r-ra nasıl olduysa adamı öldürdüm adamın gerçek bir öğretici olduğunu düşünmeye başladım.ancak 12 yaşında bu büyüyüde unuttum herşeyi unuttum.Artık Avada Kedevra diye bir şey hatırlamıyor ve o büyüyü yapamıyordum.13 yaşına geldiğimde yavaş yavaş birşeyler hatırlamaya başladım Tottenham'da doğduğumu,bir vampir tarafından ısırıldığımı ve Avada Kedevra'yı hatırladım ancak hiçbir büyüyü yapamıyordum.14 yaşına geldiğimde birden aklımda Hogwarts diye bir kelime geldi güzel bir isim dedim kendi kendime daha sonra gözlerimi kapadığımda o adamı ve Hogwarts'ı hatırladım.Ve Hogwarts'a geldiğimde orası muhteşemdi kimseye vampir olduğumu söylemedim ve orada mutlu mutlu yaşıyorum.
Santos Jacob Poulsen
Sihirli Kanun Yürütme Timi Başkanı
Sihirli Kanun Yürütme Timi Başkanı

Ruh Hali : Vampir Alımları Olgun10
Nereden : Diagon Yolu

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 1:54 pm

*Ad-Soyad:S.Jacob Poulsen
*Neden vampir olmak istiyorsun:Çünkü vampir olduğunda hikayeye başka bir kurgu geliyor alacakaranlık'ı izleyene kadar sevmedim bu vampirliği ancak alacakaranlık fikrimi değiştirdi.Yani farklı bir kurguyla oyuna devam etmek istiyorum.RP'lerimde bile vampir kurgusu beni dahada güçlü yapacaktır yani RP'lerimin daha iyi ve daha güzel olmasını sağlayacktır diyorum(çalıntı değil Mordred ikinci üyeliğim sihirli pano yada yazdım zaten)
*Kişisel özelliklerin:ünlüm henüz listede yok.
*Aile geçmişi:Poulsen ailesi 100.000 asırdır Muggle'dır.Daha sonra bir kişinin Safkan doğması aileyi Safkan yapar.Aile vampirrlerden nefret ettiği için vampirler aileyi kovalayıp onları vampire dönüştürürler vampir olanlar aileden dışlandılar ailedeki ilk vampirler abilermdi abilerimden birisi 13(Hogwarts'a gideceği gün bir vampir tarafından ısırıldı ve Hogwarts'a gönderilmedi ailede onu kabul etmeyince bir vampir kabilesine katıldı 17 yaşında bir kurtadam tarafından öldürüldü.)Diğer abim 18 yaşında Hogwarts'tayken bir vampir tarafından kaçırıldı ve vampir'E dönüştürüldü 23 yaşında Hogwarts'a döndüğünde tüm okulu darmadağan etmek istediğinde bir veela tarafından dolunay çıkasıya kadar bekletildi ve dolunay ın çıktığı gece kurtadam ona saldırdığında veela onu serbest bıraktı.Bir diğer ve en büyük abimse 29 yaşında Hogwarts'ta profesörken bir vampir çetesi tarafından 13 ısırık alarak vampire dönüştürüldükten sonra Hogwarts'tan ayrıldı ve daha sonra aynı çeteye katıldı 51 yaşında çok yaşlandığı için çete lideri tarafından öldürüldü ve ölüsü dolunay gecesi kurt-adamlara verildi.Bende 4 yaşında 2 ısırıkla bir vampir tarafından dönüştürüldüm ve aileden dışlandım 14 yaşında bana anlatılan Hogwarts'ı hatırladım ve buraya geldim.
*Rp geçmişin:Evapsie ve Godric's Hollow
+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp:

Karanlıklar arasından kan susuzluğumu bitirmek istiyordum.Yasak Ormanda gezen vampir olan oğlumu gördüğüde üstüne atladım.Oğlumu görünce:
-Minik-Poulsen burada ne arıyorsun.
Mordred:
-Kan susadım ve buraya Yasak Ormana geldim ya sen?
Ben:
-Aynı neden yüzünden.
Oğlumla beraber geziyorduk bir kaç yaratık bulur kan susuzluğumuzu dindiririz diye düşündüm ancak sonunda aradığımız şeyi bulduk bir yaratık.Yaratığa doğru saldırmaya hazırlandık.Yaratık bir anda:
-Durun ne yapıyorsunuz siz?,dedi.
Yaratık birden insan şekli aldı galiba bu bir Animagus'tu Mordred:
-Draco,diye bağırdı.
Draco:
-Poulsen.
Mordred:
-Burada ne arıyorsun?
Draco:
Burada kısa bir gezintiye çıktım sanırım sen ve baban kan susadınız.
Mordred:
-Kesinlikle,dedi.
Haydi beraber arıyalım.
Mordred:
-Kardeşin Kevin nerde?
Draco:
-Diagon Yolu'na gitti.
Mordred:
-Santos'da Diagon Yolu'nda doğdu.
Draco:
-Hey bu bizim evimizde kalan bir adam neden aynı aileden değilsiniz?dedi.
Mordred:
-Biz gerçekten kardeş değiliz,dedi.
Draco:
-Ne?diye bir çığlık attı.
Daha sonra Santos:
-Aramaya devam edecek miyiz?,diye sordu.
Ararlarken eninde sonunda bir yaratk buldular Mordred Yaratığın tam boynuna atladı Şah Damarı'na Santos da Şah Damr'Nın olduğu yerden bir parça kaptı kanı emerlerken Draco iğrendiğini hissetti.Eve dönerlerken Draco artık kan emme sahnesi görmeyeceği için mutluydu.Eve döndüklerinde Kevin evdeydi Darco'Ya nerde kaldın dedi Santos'UN dişinden akan kanı görünce anladım diye cevap verdi.

Yeahh bunu Draco ile beraber yazdık.
Audrey E. Moreau
Biçim Değiştirme Profesörü ~ Hufflepuff B.S ~ Eğitim Müsteşarı
Audrey E. Moreau

Ruh Hali : Vampir Alımları Keyifs10
Nereden : Paris

Seviye
RP Puanı:

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 2:59 pm

Eragon James Black kabul edildin.

Alımlar kapanmıştır. LawLight Kashikato, Mordred Poulsen, Santos Jacob Poulsen başvurularınız kabul edilmemiştir.

*Profilinizdeki özel yetenek bölümüne, özelliğinizi ekleyin lütfen
    *15 gün içinde bana yeteneği aldığınızı gördüğünüze dair Pm atmazsanız, yeteneğiniz elinizden alınacaktır.

Jonas Big Show
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Çalışanı
Jonas Big Show

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 12:40 pm

*Ad-Soyad.Jonas Big Show
*Neden vampir olmak istiyorsun?Çünkü vampirlikte anlayamadığım bir çekiclik buluyorum ve rp hayatımda bir gezgin hayatı yaşıyorum ve vampirler oldukça hızlı bu sayede her yere gidebilirim ama bunlada kalmıyor rp hayatıma yeni bir konu ekliyorum ve kan arayan bir ezgin diye bir hayata dönüştürebiliyorum insanlardan ve cadılardan soğuklaşıyorum ve buda karanlık kişiliğimi ortaya çıkarıyor hemde harika bir güç benim oluyor inanılır gibi değil.
*Kişisel özelliklerin?Jonas tam bir kas yığınıdır 200 kg dir yaklaşık olarak ve vampir olması onu dahada güçlendirir bu nedenle beyaz yüzü ve soğuk gözleri onun karablığını ortaya çıkarır ve Jonas'tan çoğu insan uzak durur bunun nedeni

turuncu gözleri ve kanın kokusunu alma ve süper güç,hız ve kusursuzluk gibi vampir özelliklerinden dolayıdır.
*Aile geçmişi?Show ailesi aslında Nigel Show tarafından kurulmuş ama daha sonra Victor Big Show tarafından ailenin o zamanki liderine Big unvanı verilme amacı ortaya çıkmıştır ve Big unvanı alan kişinin soyadı Big Show olur Big unvanı şuan 27.Big Show olan Jonas'tadır.
*Rp geçmişin?1,5 ay.
+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.

Bölüm 1:Isırılış
Çalıştığım mekanda vampirlerde çalışıyordu ve ben salata doğruyordum birgün birden bıçak hafifçe elimi kesti birden yanımdaki havayı koklamaya başlamıştı korkmuştum vampir bana doğru baktı sonrada elime baktı elimdeki kanı görür görmez birden gözleri parlamıştı birden üzerime atladı ve hemen kolumu ısırdı sivri dişleri canımı yakıyordu iki saniye öncesinde üstüme atladığında gözlerim iri iri açılmıştı ve kolumu ısırdığında çalan melodiler acının ve korkunun melodisiydi gözlerimde ve tüm vücudumda acı hissettim sonunda vampir beni bıraktığında gözlerimi açtım tenimin beyazlaştığını farkettim vampir olmuştum sanırım vampir olmak heyecanlı olacaktı ama insanlara saldıracağım kesindi onlarada aynı acıyı çektirecektim ama vampirlki bana heyecan katacaktı.
Bölüm 2:Güç
Vampir olalı 1 ay geçmişti ve ben işyerinden vampir olduktan sonra atılmıştım heryeri çok iyi görüyordum fakat turuncu renk görüyordum ben bu korkunçtu ve bir insandan tonlarca kat güçlüydüm birden ama bunları düşünürken arkamda bir ses duydum sesin içinde ismim kazılıydı:''Dur seni pislik Jonas Big Show!''arkamdaki kimdi bilmiyordum ama animagustu o çünkü kaplana dönüşmüş ve üstüme atlamıştı bense cevabımı gayet basit verdim onu ittim fakat vampirlik gücüm+220 kglik kas yığını olmam onun normal birşekilde üstümden düşmesini değil onun havaya uçtuğunu görmek oldu.Korkmuştum kendimden korkmuştum komik olsada kendimden korkmuştum.
Bölüm 3:Aşk
Victoria Blade.Ona aşık olmuştum ama onunla çıkamazdım ben bir vampirdim o ise bir büyücü.Victoria ile birgün tanıştım fakat acı çekiyordum beni ısıran o aptal vampire küfür ediyordum ama Victoria nedense benden korkmuyordu ikimizde birbirimize aşıktık ama bu aşk imkansız gibi görünüyordu bir akşam Victoria ile yürüyüşe çıktık.Yürüyüşümüz zaten büyücülerin dünyasındaydı fakat kötü olan karşımıza iki yaratık çıkmasıydı bunlar birer animagustu birden iri bir aslanaan dönüşüp bize saldırmaya çalıştılar fakat ben Victoria'yı koruyacaktım bende onlara doğru koştum birden birisinin insan olup Victoria'mı yakaladığını gördüm bense baktığımda yakaladığımda insan olmuştu.''Dur yoksa öldürürürüm onu!''işte bu lafı söylemişti adam bense diğerini ısırmıştım ve öldürmüştüm onu adam kaçmaya başlamıştı bense peşinden tüm hızımla koşuyordum.Adamı yakaladığımda onudaısırıp öldürmüştüm Victoria'm benden korkmuştu ona korkmamamasını söyledim ve yürüyüşe devam ettik daha sonra onu evine bıraktım.
Bölüm 4:Evlilik
Victoria ile evleniyorduk ve evlenmiştik artık ikimiz birlikteydik hayallerim gerçek olmuştu.
MUTLU SON:
Mutlu bir sonla bitmişti ama vampir olmama tehlikeli olduğumu değiştirmiyordu

En son Jonas Big Show tarafından Perş. Ocak 21, 2010 11:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Michelle Lizzié Pickens
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf
Michelle Lizzié Pickens

Ruh Hali : Vampir Alımları Karisi10
Nereden : Atlantis. Asdf.

Seviye
RP Puanı:
Vampir Alımları Left_bar_bleue100/100Vampir Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 1:08 pm

Karışmak gibi olmasın, tam üstündeki mesajda alımlar kapanmıştır yazıyor. (:
http://www.godricshollow.nforum.biz
Jonas Big Show
Jonas Big Show

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 10:35 am

Violet Emily Clanthe demiş ki:
Karışmak gibi olmasın, tam üstündeki mesajda alımlar kapanmıştır yazıyor. (:
offff:( yinede yazacağım belki kabul edilir
Audrey E. Moreau
Audrey E. Moreau

Ruh Hali : Vampir Alımları Keyifs10
Nereden : Paris

Seviye
RP Puanı:

Vampir Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Alımları   Vampir Alımları Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 7:07 am

Sophia Lisa Velasque'ın da hatırlattığı gibi vampir alımları kapanmıştır, dolayısıyla başvurunuz kabul edilmemiştir Jonas Big Show. Başlığı kilitliyorum.

Vampir Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görücü Alımları
» Banshee Alımları
» Animagus Alımları
» Çatalağız Alımları
» Metamorfmagus Alımları