Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Veela/Yarı Veela Alımları

4 posters
YazarMesaj
Miranda L. Ramora
Slytherin Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Slytherin Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Miranda L. Ramora

Ruh Hali : Veela/Yarı Veela Alımları Bezgin10
Nereden : Helsinki

Seviye
RP Puanı:
Veela/Yarı Veela Alımları Left_bar_bleue95/100Veela/Yarı Veela Alımları Empty_bar_bleue  (95/100)

Veela/Yarı Veela Alımları Empty
MesajKonu: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 2:55 pm

Veela'lar, göreceğiniz en güzel kadınlardır. Fakat insan değildirler. Veela'lar dans etmeye başladığı zaman zihniniz tamamen, harikulade bir şekilde boşalır ve dünyadaki tek önemli şeyin Veela'ları izlemek olduğunu düşünürsünüz. Tenleri yay gibi parlar, saçları rüzgar olmadan da sallanabilir.

Veela'ların dansları hızlandıkça sersemlemiş zihninize bölük pörçük, çılgınca düşünceler gelmeye başlar. Etkileyici bir şey yapmak isteği ile yanıp tutuşursunuz. Bunlardan kurtulmak için Veela'lar dans etmeye başladıklarında müziğin sesini duymamak için kulaklarınızı kapamanız gerekir.

Yarı Veelalar ise bukadar baş döndürücü olmamakla birlikte, üstünüzde yoğun bir etki bırakırlar. Genelde aile bağlarında bir Veela bulunur. (:

2 Öğrenci 5 Yetişkin alınacaktır. Yeterli görülmeyen başvurular kabul edilmeyecektir.

Aşağıdakileri doldurmanız gerekmektedir.

*Ad-Soyad.
    *Neden veela olmak istiyorsunuz?
    *Kişisel özellikleriniz?
    *Veela mı Yarı Veela mı?
    *Aile Geçmişin?
    *Rp geçmişin?
    +Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.

-Veelaların insan/kurtadam/vampir gibi bir ırk olduğunu hatırlatırım. Aynı anda 2tanesi olamazsınız.
https://evapsie.yetkin-forum.com
Sarah de Villepin
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Sarah de Villepin

Ruh Hali : Veela/Yarı Veela Alımları Karizm10
Nereden : bir yerler

MesajKonu: "   Veela/Yarı Veela Alımları Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:01 am

*Ad-Soyad:Sarah de Villepin
*Neden veela olmak istiyorsunuz? Bence karekterime yakışacak bir özellik.Sarah'nın bembeyaz bir teni(aslında burda hafiften vampirlere benziyor),gri-mavi büyük ve güzel gözleri var.Yarı veela olursa insanlar üzerindeki etkisini ve ikna yeteneği artacak ve bu şekilde yolunda gitmeyen olayları&sebep olan insanları onlarla konuşarak ikna edebilecek ve bu olayları değiştirebilmiş olacak vs.Ayrıca bu özelliğin rp'min anlatımını kolayca genişletebilmeme yardımcı olacağın inanıyorum.
*Kişisel özellikleriniz? Arka planda kalmaya dayanamaz,lider ruhlu,dik kafalı,nazik

*Veela mı Yarı Veela mı?Fark etmez aslında ikisi de uyar.
*Aile Geçmişin?Sarah'nın kardeşi 2 yıl önce tedavisi olmayan bir hastalıktan ölmüş.Ailesi asil bir soy.Eğer yarı veelakabul edilirsem annemi/anneannemi/babaannemi Veela yapabilirim,ya da veela olarak kabul edilirsem de farklı bir kurgu oluşur,çok da renkli olur. Veela/Yarı Veela Alımları 413146
*Rp geçmişin?2 sene çeşitli sitelerde,7 ay da ablamın sitesinde.

Eric mi Guelda içerisi çeşitli insanlarla dolu olan kafede on beş dakikaya yakındır bekliyordu.Rahatsızca bir bacağını diğerinin üstüne attı ve elini sarı gür saçlarının arasında gezdirdi.Karar vermişti:de Villepinler'in kızı bir dakika içinde gelmezse kalkacaktı.Etraftaki bu orta sınıf,kahverengi veya siyahlara bürünmüş,yüksek sesle konuşan insanlarla neden aynı yerde oturacaktı ki?Camdan dışarı baktı.Lapa lapa kar yağıyordu.İnsanlar sokaklarda yürüyor;işlerine,ailelerine,sevgililerine koşuyorlardı.Eric "Hiç bir kar tanesi birbirinin aynısı değildir." diye düşündü.Manzara kartpostallara benziyordu.Evlerin çatılarının üzerine kar birikmişti.Başını camdan çevirdi ve garsonu çağırmak için eliyle işaret verdi.Gidiyordu,neden bu kadar beklesindi ki...O bunları düşünürken kafenin kapısı açıldı ve içeri Eric'in beyninin bir anda hafifçe sallanmasına yol açan genç bir kız girdi."Tanrım..." diye geçirdi içinden.Kızın kestane rengi saçları gevşekçe at kuyruğu yapılmıştı.Kulaklarının yanından bir tutam saç çıkmış,omuzlarına düşüyordu.İri gri-mavi gözleri kedileri andırıyordu.Genç kız gözlerini bir an Eric'inkilerden ayırmadan ona doğru emin adımlarla yürümeye başladı.Eric içinden "Beni nereden tanıyor?" diye düşündü."Böyle baş döndürücü bir kızla ben nerede tanıştım?Tanrım!Bazılarını hakikaten özenerek yaratıyorsun.".Kız gayet emin adımlarla ona doğru yürümeye devam ediyordu.Mısır imparatoriçeleri gibi sakindi;sanki hiç bir şey önüne çıkmaya,ayağına takılmaya cüret edemezdi.Yavaşça masanın önünde durdu ve insana melodili gibi gelen bir sesle sordu:"Eric mi Guelda?".

Eric başını salladı.İlk şaşkınlığı geçmişti yine de ama hala bir etki altında olduğunu hissediyordu.Kız yavaşça karşısındaki sandalyeye oturdu ve elini uzattı."Sarah de Villepin."Eric bir an inanamadı.De Villepinler'in kızının daha küçük olduğunu sanıyordu,tamam kendisi de çok büyük değildi 18 yaşındaydı ama...Bilgi edinirken yanlış iletildiğine karar verdi.Sonra hemen kzın havadaki elini sıktı.Elleri yumuşak ama sıkarken gayet emindi.Yanından ve arkasından görünen orta sınıf insanları iyice silik gösteriyordu.Yeşil kadifemsi elbisesinin zevkli birinin elinden çıktığı belli oluyordu.Eric'in pırlanta olduğunu düşündüğü küçük bir taş kızın bembeyaz gerdanında ışıltıyla parlıyordu.Sanki sahibinin Sarah olduğuna çok memnunmuş gibi bir hali vardı.Sarah konuşmaya başladı."Buraya neden geldiğimi biliyorsunuz herhalde Bay mi Guelda?" dedi.Eric tam ağzını açmıştı ki kız otoriter ama yumuşak bir sesle devam etti:"Sizinle ailemin Graveyard'daki arazisinin satılığa çıkarılması hakkında konuşmak istiyorum..."Eric'in içinden bir şeyler söylemek geçiyordu,ve konuşmada otorite olmak için de söylemesi gerektiğini biliyordu.Ama konuşmanın dizginlerinin çoktan onun elinden çıktığının farkındaydı."Peki Miss de Villepin." diyebildi Eric.Kız güzel gözlerini Eric'inkilerden bir an ayırmıyordu."Lütfen,birbirimize ilk isimlerimizle hitap etmemizi tercih ederim,Eric." dedi.

Bir saat sonra Cafe Moulina'nın kapısı açıldı ve karlı güne sarı paltosunun düğmelerini ilikleyen kahverengi saçlı bir kız çıktı.Karşı kaldırımda elindeki burgulu şekerini yalayan küçük kız çocuğu Sarah'ya dikkatle baktı.Başını kaldırınca küçük kız Sarah'nın gülümsediğini gördü.Çekine çekine o da Sarah'ya gülümsedi.Sarah kızıl saçlı küçük kıza el sallayarak oradan uzaklaştı.Halinden çok memnundu,amacına ulaşmıştı...

not:aslında rp daha güzeldi ama pc açılıp kapanınca ilki gitti,ikincisi daha sade oldu.
Michelle Lizzié Pickens
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf
Michelle Lizzié Pickens

Ruh Hali : Veela/Yarı Veela Alımları Karisi10
Nereden : Atlantis. Asdf.

Seviye
RP Puanı:
Veela/Yarı Veela Alımları Left_bar_bleue100/100Veela/Yarı Veela Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 3:32 pm

*Ad-Soyad. Violet Emily Clanthe

*Neden veela olmak istiyorsunuz? Rp'lerde kurguma uyacağını düşünüyorum. Özellikle veelaların ikna yeteneği aşırı güçlü olduğu için bu bakımdan bir kişisel özelliğe sahip karakterim. Kurgu ve fiziksel özellik olarak güzel bir kız olduğu için veela olmanın işine yarayabileceğini düşündüm.

*Kişisel özellikleriniz? Violet kararlı ve inatçı bir yapıya sahiptir. İstediğini elde etmeden bırakmayanlardandır. Aslında çok zekidir, fakat bu zekasını doğru yerlerde kullanmayı hala becerememektedir, genelde kendi çıkarları için kullanır. Cesareti çoğu insandan daha fazladır, ama endişelenip kılını kıpırdatmadığı görülmüştür. Konuşmaları ile kendine masum bir hava kazandırmada ustadır. Böylece insanlar kötü bir şey yaptığında ondan şüphelenmez. Aslında Violet kötü bir kız değildir, ama muziplik yapmadığı zamanlar yoktur da denemez.
*Kurgum bu.

*Veela mı Yarı Veela mı? Yarı Veela. Veela'lar bir çeşit yaratık olduğu için hem öğrenci olup hem bir yaratık olmanın uygun olmayacağını düşünüyorum.

*Aile Geçmişin? Clanthe ailesi yüzyıllardır varlığını sürdürmektedir. Ailenin her binada üyesi vardır. Ailenin bazı kısımlarının karanlık taraftan olduğu idda edilmektedir fakat bunu kanıtlayan herhangi bir durum yoktur. Ailenin büyücü kanı bir kaç kuşak boyunca kurumuştur. Yani koftilerin doğması sonucu ailenin kalanı muggle olarak yaşamına devam etmiştir. 6 kuşaktır hüküm süren bu olay, Violet'in doğması sonucu ortadan kalkmıştır. Okula başladığı zaman kayıtlardan ailesinin eskiden beri büyücü olduğunu ve muggle olmasını öğrenir. Ronaldo ailesinin kurucusunun yeğenidir. Şu anda onlar ile aynı evde kalmaktadır.

Edit: Sonradan farkettiğim için buraya ekliyorum. Yarı veela olarak başvurulduğu için Violet'in annesinin bir veela olduğu kısmını unutmuşum.

*Rp geçmişin? Ocak 2009'dan beri yakın bir arkadaşımın rpg sitesindeyim. Şu aralar yeni siteler arıyorum ve burayı buldum. Yani yaklaşık 1 yıldır rpg yazıyorum.

Spoiler:

Kabul edilirse çok sevinirim. (:

Alıntı :
*Site içinde Rp yapmamış kişiler özel yeteneğe sahip olamaz.

Okul tatilde olduğu için sadece kompartıman 2'ye rp yaptım. Açık olmadığı için 1 tane rp'm var yani.
http://www.godricshollow.nforum.biz
Audrey E. Moreau
Biçim Değiştirme Profesörü ~ Hufflepuff B.S ~ Eğitim Müsteşarı
Biçim Değiştirme Profesörü ~ Hufflepuff B.S ~ Eğitim Müsteşarı
Audrey E. Moreau

Ruh Hali : Veela/Yarı Veela Alımları Keyifs10
Nereden : Paris

Seviye
RP Puanı:
Veela/Yarı Veela Alımları Left_bar_bleue95/100Veela/Yarı Veela Alımları Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 7:31 am

Sarah de Villepin ve Sophie Lisa Velasqué, kabul edildiniz.

*Profilinizdeki özel yetenek bölümüne özel yeteneğinizi ekleyin lütfen.
*15 gün içinde bana yeteneği aldığınızı gördüğünüze dair Pm atmazsanız, yeteneğiniz elinizden alınacaktır.

Veela/Yarı Veela Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir Alımları
» Banshee Alımları
» Animagus Alımları
» Çatalağız Alımları
» Metamorfmagus Alımları