Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Cüppe.

YazarMesaj
Blaise R. Longrange
Slytherin 1. Sınıf ~ KSKS Dersliği Sorumlusu
Slytherin 1. Sınıf ~ KSKS Dersliği Sorumlusu
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:
Yeni Bir Cüppe. Left_bar_bleue40/100Yeni Bir Cüppe. Empty_bar_bleue  (40/100)

Yeni Bir Cüppe. Empty
MesajKonu: Yeni Bir Cüppe.   Yeni Bir Cüppe. Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:55 pm

"Blaise yeter artık bu cüppe senin için , benim için değil. Keyfimden dolaşmıyorum! Senin için uğraşıyorum ve bana biraz olsun yardımcı olmuyorsun!"

Annem en sonunda isyan etmişti. Sanki farkında değilim cüppenin kimin için olduğunun. Biraz önce Flourish & Blotts'ta da aynı şeyi yapmış , beni çekiştirip durmuştu. Onunla alış-veriş yapmaktan nefret ediyorum. Beni biraz rahat bırakmalıydı. Beş dakika kadar yürüdükten sonra Madam Malkin'in Cüppe dükkanına gelebilmiştik. Camdan baktım , içerisi bir hayli kalabalıktı. Yine tıkış tıkış. Ayrıca çokta sıcak... Kaytarma şansım da yok , annem cin gibidir. Yine beni itekleyerek dükkanın içine soktu. Önümüzde en az beş kişi vardı. Annem

"Hayatım burada bekle"

diyerek uzaklaştı. Nereye gittiğini anlayamadan arkasından öylece baktım. Biriyle konuştu ve sonra eliyle bana gelmemi işaret etti. Ne yapıyor bu kadın diye düşünerek yürüyor , önüme çıkan herkesi de itekliyordum. Hepsi arkamdan küfür ediyor bense gülüyordum. Zavallılar.

Annem yine

"İçeri gel hayatım"

diyerek beni peşinden sürükledi. Koridor yeşil , tablolarla dolu ve biraz basık bir yerdi. İyiki kısaydı çünkü yavaş yavaş nefes almakta zorlanmaya başlamıştım. Ah bu fobi. Basık yerlerden nefret ediyorum! Neyseki geçtiğimiz oda gayet renkli , ferah ve genişti. Madam Malkin'de oturmuş , bileğinde ki pufidik şeye iğneleri yerleştiriyordu. Eliyle gelmemi işaret etti ve bende yanına yürüdüm.Annemde oturmuş çay içiyor , saf saf gülümsüyordu. Bu kadın bir gün beni delirtecek!

Kadın tam da istediğim gibi bir cüppe getirmiş ama kolları biraz uzun gelmişti. Tekrar ölçü almak için koluma uzandı ve iğneyi kumaş yerine benim etime soktu.

"Ahhh. Sersem kadın!"

diye inledim ve kadın hemen beni bıraktı. Elini ağzına götürdü , telaşla tekrar tekrar özür diledi. Suratında ki ifadeden annemin biraz önceki konuşmasından ne kadar etkilendiğini anlayarak sırıttım. Kadına acımıştım , yeterince korkmuştu. Bir de benim bir şey söylememe gerek yoktu. Fakat tekrar böyle bir hata yaparsa o zaman korkmakta haklı olurdu. Neyseki böyle bir şey yapmadı ve cüppem istediğim gibi bana teslim edildi. Ohh bu da bitti. Geriye sadece Fawk için yeni bir kafes almak kalmıştı. Yorgunluktan ölüyorum!

Yeni Bir Cüppe.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Arkadaşlar.