Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Decide Julia Velasqué

2 posters
YazarMesaj
Donna P. Tillings
St. Mungo Şifacısı ~ Ölüm Yiyen
Donna P. Tillings

Ruh Hali : Decide Julia Velasqué Delibo10
Nereden : Las Vegas

Seviye
RP Puanı:
Decide Julia Velasqué Left_bar_bleue100/100Decide Julia Velasqué Empty_bar_bleue  (100/100)

Decide Julia Velasqué Empty
MesajKonu: Decide Julia Velasqué   Decide Julia Velasqué Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 10:39 am

Janny sonunda okuldaki tüm işlerini bitirmişti.Artık hazırlanmaya başlaması gerekiyordu.Çünkü çok sevdiği sevgilisiyle buluşmaya gidecekti.Okuldaki son işinide halledip,hemen hazırlanmaya gitti.Sonunda hazırdı,okuldan çıkıp buluşacakları yer olan Çay Dükkanı'na doğru yol almaya başladı.Giderken sürekli öğrencileri önlerini kesip ona sorular soruyordu.

Janny'nin öğrencilerle arası çok iyiydi.En çok yakın olduğu kişilerden olan öğrencileriyle sürekli sohbet eder ve onların derslerine yardımcı olurdu.Sonunda Hogwarts'dan çıkmıştı.Çay Dükkanı'na vardı,içeri girdi.Çok fazla kalabalık değildi,bunu beklemiyordu.Etrafa bakmaya başladı.İleride iki ahşap duvarın arkasında kalan çok güzel ve hoş bir masada oturuyordu.Janny'i bekliyor olmalıydı.

Bu onların sevgili olarak ilk buluşması olacaktı.Bu nedenle Janny çok heyecanlı görünüyordu.Tam yanına giderken birden elinde boya lekesi olduğunu gördü.İşlerini bitirdikten sonra boş vaktinde müzik dinleyerek,resim yapmıştı.Onun boyası olduğunu farketti.Janny;

"Kahretsin,olamaz."

diyerek hemen yanında duran masadan bir mendil alıp masadaki mugglelar ona tuhaf bir şekilde bakıyordu.Onlara gülümsemeye çalışarak "Afedersiniz,üzgünüm elimdeki boyayı silmek için aldım,izninizle." diyerek elindeki boyayı geçirmeye çalıştı. "Ah olamaz lanet olası neden geçmiyor bu."derken Dan'in oradan baktığını gördü.Ona hafif bir gülümseme ile durumu belli etmemeye çalıştı.

Boya geçmişti ama eli kızarmış görünüyordu. "İşte bu harika,ilk randevumda bunun olması mükemmel" diyerek söyleniyordu.Hemen Dan'in yanına gitti ve ona "İyi günler Sayın Bakanım.Gününüz nasıl geçiyor bakalım,Bakanlıkdaki işleriniz nasıl gidiyor?" diyerek ortamı neşelendirmek istiyordu.

"Bazı duyumlar alıyorum galiba Sayın Bakanımız çok fazla meşhur olmuş galiba."

diyerek gülmeye başladı.Fazla uzatmadan "Oturmama izin var mı Sayın Bakanım." diyerek devam etti.Bunun belki Dan'in hoşuna gidebileceğini düşündü.Aslında öyle olmasını umuyordu.Janny gülümseyerek Daniel'ın çektiği masaya oturdu.Kendinden emin bir şekilde olan Daniel'a "Daha dün seninle en yakın arkadaştık şimdi ise sevgiliyiz."diyerek gülmeye devam etti.Nathé o gün çok yorgundu,arada esneyip duruyordu.Günlerdir,işlerine gömüldüğünden uyumaya fazla fırsatı olmamıştı.

Belli etmemek için sürekli Daniel'dan gözlerini kaçırıyordu.Ama esnemesinden herşey ortaya çıkıyordu.Arada gözleri yavaş yavaş kapanıyor ve Nathé zorla açık tutuyordu gözlerini.Dan'in mükemmel mavi gözlerine dalıp gitti biran.Sonra sirkelenerek gözlerini büyütüp kendine gelmeye çalıştı.

Bunu farkettirmemek için "Seni seviyorum birtanem." diyerek elini tuttu ve hafif bir gülümseme ile ona bakmaya devam etti.Bugün farklı bir bakış açısı varkı Daniel'a onunla artık farklı bir bağdaydılar.

Şuanda tek umudu uyuya kalmamaktı.İlk buluşmaları bu kadar kötü olabilirmiydi ki.Buna hala inanamıyordu.Biran tam yavaş yavaş gözleri kapanırken,eli masada duran su bardağına değmiş ve su bardağıda yere düşmüştü.Janny;

"Olamaz...şey ben hemen toplayayım."

diyerek yere eğildi ve yerdeki kırılan camları hızlı hızlı toplamaya başladı.Toplarken içinden "Ne kadar sakarım." diye söyleniyordu.Birden bir acı hissetti,yerdeki camlardan biri eline batmıştı.Hemen masanın üzerinden bir peçete alıp parmağını sardı."Hayır. Sakar değilsin birtanem, gördüğüm en dikkatli insansın ama şuan fazla uykulusun..." dedi Daniel.Asasını masanın altına çıkarttı ve "Reparo... Wingardium Leviosa..."

diyerek asasını iki kez salladı ve bardak kendi kendini onarıp Daniel'ın hizasında -Janny'den uzak- bir yere yerleşti."Şimdi sıra elinde... Tergeo!" diyerek asasını üçüncü kez salladı ve Nathe'nin parmağındaki kan bir anda yok oldu.

İlginç bir şekilde iki çifte bakan muggleları farkedince Daniel, Janny'nin parmağını kibarca tuttu ve elinden yeniden sızmaya başlayan kanı -mugglelar gibi- emmeye başladı.Bir ara dudağını parmağından çekip "Bunu bir muggle gencinde görmüştüm yaranı kapatır ve dikkatleri çekmeyiz." dedi ve Janny'ye göz kırptı.

"En iyisi senin yanında durayım." dedi Daniel ve sandalyesini Janny'ninkinin yanına çekti "Seni seviyorum sakarım..." dedi Daniel.Janny hafif bir gülümseme ile ona baygın bir şekilde bakıyordu.

Daniel, dinlenmesi için Janny'nin başını kendi omzuna yasladı ve alnından öperek saçlarını okşamaya başladı ve bir süre sonra annesinin Daniel'a okuduğu ninniyi o Janny'e okumaya başladı.Janny uyumak üzereyken kendine geldi.Dan'in omuzundan kafasını kaldırarak;

"Özür dilerim.Ben çok üzgünüm ilk buluşmamızın böyle kötü olmasını istemezdim.Hepsi benim suçum."

diyerek suratı asıldı.Asla böyle bir şeyin olacağı aklının ucundan bile geçmememişti.Bir yandan biraz endişesi ortaya çıkmaya başlamıştı.Dan ile gelecek postasına yakalanmayı düşündü.Ne kadar kötü olabilirdi.Tüm öğrencileri onu ilk defa böyle bir konuyla gelecek postasında görecekti.

Bunu hiç istemezdi,elbet birgün kendileri çıkıp anlatacaklardı.Ama henüz daha yeni sevgili olmuşlardı.Onların bunu anlatması,gelecek postasında kaçamaklı haber çıkmasından daha iyi olurdu.Bunu çok düşünmeliydi.Şimdi tek isteği gelecek postasında olmamalarıydı.

"Yanılıyorsun canım bence gayet normal ve doğal gidiyor; eğer kendini kassaydın ve böyle olmasaydın senin doğal davranmadığını düşünür ve üzülürdüm." dedi gülerek Daniel.

"Ah... Merlin'in koca donları aşkına! Aşkım sana söylemeyi unuttuğum iki konu var... Birincisi belki kızacaksın ama Gelecek Postası'na sen ve benim beraber olduğumuza dair bir yazı yolladım ve bizim görülmemizle ilgili hiçbir haber yapmamalarını istedim tabiki onlarda beni kırmadılar ikimiz nişanlanana yada evlenene kadar bu bir sır olarak kalacakmış.İkincisi ise-" Daniel birden durdu sonra devam ederek

"Biliyorum... Biz daha sevgili olalı bir iki gün oldu ama ben baktıkça beni hatırlamanı istediğim bir ziynet eşyan olsun istedim... İşte burda..." dedi ve cebinden uzunlamasına eski ahşap bir kutu çıkardı; kutunun kenarları gerçek inci taneleriyle süslenmişti ve ortasındaki Fransız Kraliyet Arması yakut işlemelerle süslü idi. Daniel yavaşça narin ahşap kutunun kapağını açarak içindeki kolye ve hemen altındaki yüzüğü Janny'ye doğru uzattı. Kolye'nin üzerindeki inciler güneş ışığıyla parlıyor, kolyenin ipini oluşturan safirler ise ahenkle dans ediyordu.

" Bu yüzük ve kolye Lucius Calpurnius Piso Caesoninus'un kızı ve Gaius Gaius Julius Caesar'ın karısı Calpurnia Pisonis'e aitti... Caesar'ın ölümünden sonra eşi bu takıları ve diğer bazı eşyaları yeni liderlerden Marcus Antonius'a verdi ve ondan da birkaç nesil sonra yeni aracılarla bizim ailemize ulaştı ve "Kutsal Emanetler" adını verdiğimiz koleksiyonumuzun içinde bulunuyordu ve sen birtanem bu kolye ve yüzük bundan sonra senin emanetindedir eğer kabul edersen..." dedi Daniel ve boştaki eliyle Janny'nin elini kibarca öptü.

"Bak bu hoşuma gitti,gelecek postasında beraber yakanmayı hiç istemiyordum zaten teşekkür ederim canım."diyerek gülümsedi. "Bunu bana layık görmekte eminmisin?Çünkü ben bunu taşıyabilecek biri olabileceğime pek güvenmiyorum.Gerçektende bu benim için çok fazla.Benim sadece tek istediğim seninle bir ömür boyunca sevgili olmak.Bunlar bana çok fazla ağır gelir.Biliyorum bana seni hatırlatacak birşey vermek istiyorsun ama...ben bu kadar önemli bir yükü taşıyacak kadar güçlü biri değilim."

diyerek onun gözlerinin içine baktı.Bunu kabul edemezdi,eğer etseydi bu yükü kaldıramazdı.Janny'nin artık gitme vakti geliyordu.Hogwarts'a dönüp kalan işlerini diğer müdirelerden birine söyleyerek dinlenmek istiyordu.Her işe Janny koştuğu için birazda onların yorulmasını istiyordu.Bu yoğunluktan sonra kendine 2 gün izin vermeyi düşünüyordu.Herşeyden uzak sessiz sakin bir yere gidip orada rahatça dinlenmek istiyordu.

Janny biraz daha geç kalmamak için Daniel'a"Benim gitmem gerekiyor.İşlerimi diğer müdirelerin üstüne yığıp dinlenmek istiyorum.Sende o arada biraz daha düşün istersen.Seninle sonra görüşürüz,öğrencilerim şimdi beni arıyordur."diyerek onu öperek ceketini alıp sandalyesinden kalktı ve çay dükkanından çıkarak Hogsmeade'den ayrıldı.Hogwarts'a doğru yol aldı.

Başka sitede yapmıştım isimleri değiştirmedim biraz üşendimde Decide Julia Velasqué 384625
http://hogwartsokulu.forumado.net/forum.htm
Audrey E. Moreau
Biçim Değiştirme Profesörü ~ Hufflepuff B.S ~ Eğitim Müsteşarı
Audrey E. Moreau

Ruh Hali : Decide Julia Velasqué Keyifs10
Nereden : Paris

Seviye
RP Puanı:
Decide Julia Velasqué Left_bar_bleue95/100Decide Julia Velasqué Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Decide Julia Velasqué   Decide Julia Velasqué Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 2:04 pm

Ölüm Yiyen alımları kapalı. Ölüm Yiyen olmak istiyorsanız, Ölüm Yiyenler arasından 15 gündür online olmamış birinin rütbesini almak için o kişinin en son online olduğu tarih ve saati burada bize bildirin; biz de rütbenizi verelim.
Donna P. Tillings
Donna P. Tillings

Ruh Hali : Decide Julia Velasqué Delibo10
Nereden : Las Vegas

Seviye
RP Puanı:
Decide Julia Velasqué Left_bar_bleue100/100Decide Julia Velasqué Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Decide Julia Velasqué   Decide Julia Velasqué Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 6:15 am

Nergal Arcturus Night

En son ziyaret : Salı Ağus. 18, 2009 2:50 pm
http://hogwartsokulu.forumado.net/forum.htm
Audrey E. Moreau
Audrey E. Moreau

Ruh Hali : Decide Julia Velasqué Keyifs10
Nereden : Paris

Seviye
RP Puanı:
Decide Julia Velasqué Left_bar_bleue95/100Decide Julia Velasqué Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Decide Julia Velasqué   Decide Julia Velasqué Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 10:09 am

Rütbenizi veriyorum.

Decide Julia Velasqué
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carmen Cassandra Velasqué