Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurallar...

YazarMesaj
Sylvia B. Deacon
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Sylvia B. Deacon

Kurallar... Empty
MesajKonu: Kurallar...   Kurallar... Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 1:31 pm

*Kurallar!
    «1» Hiçbir derste sakın ama sakın beni yönetmeyin, RP’lerinizi değerlendirmememe neden olursunuz.
    «2» İstediğiniz zamanla RP’lerinizi yazabilirsiniz, yani kişisel bakış açısıyla da, ilahi bakış açısıyla da…
    «3» Dersi verdikten 1 hafta sonra dersliği kilitlerim, geç kalanlar sakın ÖM ile açmamı talep etmeyin, çünkü bunu yapmam.
    «4» Ödevlerinizi de bu süre içinde teslim etmelisiniz, bu süre içerisinde ödev veya RP bırakamayacaksanız bana ÖM ile bildirin, aksi taktirde bu durumun iki kere tekrarlanması üzerine dersten atılırsınız.
    «5» Ödevlerimi ÖM ile isterim.
    «6» Puanlandırma sitenin geneliyle aynıdır ve puanlarınız haftanın sonunda verilecektir. Bu yüzden ÖM ile “Ne zaman bakacaksınız?” şeklindeki sorularınızla taciz etmeyin.

*RP’lerinizde olmasını istediğim şeyler!

˟ Benim konuşmalarımı içermesin, kendi hayrınız için…
    ˟ Çok kısa RP’ler de yapmayın, en az 10 satır olsun
    ˟ Giriş kısımlarını atlamayın, sabah kalkış, kahvaltı ediş, dersliğe giriş…
    ˟ Bu esnada gördüğünüz şeyleri ve yerleri betimleyin, tabii yüksek puan almak istiyorsanız.
    ˟ Ayrıca ders esnasında kendi düşüncelerinizi yazınız, benimkileri değil.
    ˟ Hakkımda kötü şeyler düşünmeniz puanınızı düşürmeyecektir. Belirtmek istedim.
    ˟ Bol bol betimleme isterim, bir de NPC olursa çok daha hoş olur.
    ˟ Estetiğe önem vermekle birlikte paragraf ayrımına da çok önem veririm. Bilginiz olsun…
    ˟ Betimlemelerinizi benim RP’mi okuduktan sonra yapın. Eğer pazartesiyse pazartesidir, sabahsa sabahtır. Doğru kurgu için Sihirli Pano’daki Ders Programı’nı incelemenizi öneririm.

Sylvia B. Deacon

Kurallar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallar
» ø Kurallar ø
» Kurallar...