Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hogwarts'a Gidiş.

+2
Sabrina Bella Naveen
Blaise R. Longrange
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Blaise R. Longrange
Slytherin 1. Sınıf ~ KSKS Dersliği Sorumlusu
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. Left_bar_bleue40/100Hogwarts'a Gidiş. Empty_bar_bleue  (40/100)

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 5:02 am

Ailemle beraber Kings Cross'a varıyoruz ve sandığımı alarak 9 ve 10. peronların arasına doğru yürüyorum. Luc ve Cissy’de arkamdan hızlı adımlarla beni takip ediyorlar. İkisini de öpüyor , özleyeceğimi söyleyerek kaçıyorum. Evet resmen kaçıyorum. Neyseki duvardan da kimseye çaktırmadan geçmeyi başarıyorum. Aptal Muggle’ların bunu hala nasıl farkedemediklerini bir türlü anlayamıyorum.

Duvarın arka tarafı insana bir masalın içindeymiş gibi hissettiriyor. Gri duman her yeri sarmış, tam ortada ise kıpkırmızı bir tren yükseliyor. Tam anlamıyla mükemmel. Etraftaki herkes koşuşturuyor , telaşlı telaşlı birbirlerine bir şeyler mırıldanarak yanımdan geçip gidiyorlar. Hiç biri umrumda değil ve hızlı adımlarla trene doğru yürüyerek kendimi içeri atıyorum.
    Boş bir kompatıman arıyorum ama tek başımayım ve bu yüzden yalnız kalabileceğimi sanmıyorum. Umarım bir yer bulabilirim. Derken biri sertçe omzuma çarpıyor ve sandığım elimden kayarak arkamdakini yere düşürüyor. Bana çarpan kız hızla koşuyor. Aptal! Arkasından güzelce bir büyü savurmak için neler vermezdim. Yüzünüde görememiştim ki daha sonra intikam alayım. Kendime hakim olmaya çalışarak yürümeye devam ediyorum.

Birkaç dakika sonra birkaç kişinin olduğu bir kopmartıman bularak içeri geçip oturuyorum. Kompartımandakiler kafalarını okudukları bir kitaptan kaldırıp , yeni gelenin kim olduğuna bakıyorlar. Ne varsa sanki. Onlara dönerek

Ne?" diyorum ama okudukları şeye geri dönerek beni takmıyorlar. Sanki çok umrumdalar. Tam karşılarına oturduktan sonra , uykusuzluktan dirseğimi cama yaslayıp başımı koyarak uykuya dalmaya çalışıyorum.

Bana göre sadece dakikalar geçmiş gibi gelmesine rağmen uyandığımda hava kararmış , karşımdaki tıfıllarda üstlerine cüppelerini geçirmişlerdi. Erkek olan bembeyaz kesilmiş ve korkmuş gibi görünüyordu kız olan ise biraz burnu havada gibiydi. Sanki her şeyi biliyor. Pis bücür. Onları cüppeleriyle görünce giyinmem gerektiğini anlayarak bende üstümü değiştiriyorum. Derken kompartımanın kapısı savrularak açılıyor içeri Leny giriyor. Beni görünce de gülümseyerek

"Merhaba Blaise" diyor. Bende aynı şekilde ona karşılık veriyorum ve

"Selam Leny. Nasılsın ?" diyorum. Onu özlemişim , en son yazın başında ailesiyle bizim evimizdeydi. O zamandan beri onu görmüyordum.
    Böylece yolculuğumun devamında sıkılmayacağımı anlayarak , Leny'le koyu bir sohbete dalıyorum...
    Aradan bayağı bir vakit geçiyor ve Leny bir arkadaşını bulması gerektiğini söylerek ve benden özür dileyerek gidiyor. Sanırım beni tek başıma görünce hem şaşırmış hem de sevinmişti. O gittiğinde birden Luna aklıma gelerek kalbimin daha da hızlı çarpmasına sebep oluyor. Derken içeri bir kız giriyor.

En son Blaise Thomas Longrange tarafından C.tesi Ağus. 08, 2009 12:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. Hasta10
Nereden : ^^UzaydaN^^

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. Left_bar_bleue40/100Hogwarts'a Gidiş. Empty_bar_bleue  (40/100)

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 6:53 am

Sabrina hayatında ilk defa trenle bir yere gidecekti. Hele hele Sihirli bir yere ilk defa gidecekti. Sabrina öyle heyecanlıydı ki eli ayağı titriyordu. Ya boş yer bulamazsam diye düşünüyordu ki Kompartıman üç boştu. Sadece bir kişi vardı yani. Sabrina acaba girsem mi girmesem mi diye düşünüyordu. Delikanlıya şöyle bir bakınca muggle dünyasındaki sevgilisine benziyordu. Aklına en son gün ki hatırası gelmişti. Birden hüzünlendi. Ama kendisi kötüydü. Böyle bir şey yüzünden ağlayamazdı. Kendini toparladı ve hayaller alemine dalmadan önce genç delikanlıya seslendi:
''Acaba boş mu?Girebilir miyim?'' diye sordu. Şirin gibi gözükmeye çalıştı. Ne kadar şirin olabiliyorsa tabi.
Blaise R. Longrange
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 12:32 pm

Kız uzun boylu , yanık tenli biriydi. İçeri girdiği gibi gülümseyerek bana bakıp ;

"Acaba boş mu?Girebilir miyim?" diye sordu. Yalnız yolculuk yapacağımı düşünürken bu kızın içeri girmesi beni her ne kadar rahatsız da etse ;

"Ah , tabii ki." diye cevapladım. Aslında kız güzel bir kızdı ama pek tipim değildi. Ah , neler düşünüyordum? Luna'yı görmeliydim... Ama hemen dışarı fırlarsam da kız beni yanlış anlayabilirdi. Bu yüzden biraz oturup sohbet etmeye karar verdim ;

"Ben Blaise Longrange" diyerek kıza elimi uzattım. Önce beni şöyle bir süzdü , sonrada...

Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 12:43 pm

Sabrina'ya sonunda cevap verme tenezzülüne giren kişi:
"Ah , tabii ki."dedi.
Sabrina gidip bir yere oturdu.Çocuk rahatsız görünüyordu.Sonra kendisini tanıştırma gereği duyarak:

"Ben Blaise Longrange''dedi.Çocuk sanki Sabrina gelince rahtsız olmuş gibi görünüyordu.Aama Sabrina önce kendini tanıtayım sonra gidebilirsin derim düşündü.Sabrina da:
''Sabrina Bella Naveen.''dedi.Ardından:
''Rahatsız görünüyorsun.Eğer çıkmak istersen kabul ederim.''dedi. ve çocuğun cevabını bekledi.Aslında çocuk çok şekerdi.Aşkısına çok benziyordu ama unutmaya çalışmalıydı aşkısını.
Blaise R. Longrange
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 12:49 pm

Adının Sabrina olduğunu öğrendiğim kız ;

''Rahatsız görünüyorsun.Eğer çıkmak istersen kabul ederim" deyince her yanımı bir rahatlama sararak derin bir nefes aldım ;

"Şey aslında seninle hiç bir ilgisi yok. Gerçekten. Sevgilim buralardadır ve onu aramadığım için kafamı kırabilir. Bu yüzden gitmeliyim" dedim gülümseyerek.
    Sonrada kompartıman kapısını iterek açtım kızın arkamdan ;

"Peki hoşçakal" dediğini duydum. Luna'yı bulup ona sarılma düşüncesiyle elimde olmadan gülümseyerek trenin içinde ilerliyordum...
Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 12:54 pm

Sabrina son sözlerini söyledikten çocuğun yani Blaise rahtlama hissetti SAbrina.Çocuk arkasından atlı kovalıyormuş gibi kaçarcasına uzaklaştı.Uzaklaşmadan önce:
"Şey aslında seninle hiç bir ilgisi yok. Gerçekten. Sevgilim buralardadır ve onu aramadığım için kafamı kırabilir. Bu yüzden gitmeliyim"dedi.Sabrina arkasından:
''Peki,sonra görüşürüz''dedi.Nerden bilecekti ki aynı binada olacaklarını.Çocuk gittikten hayaller alemine daldı Sabrina.Biraz hayaller dünyasında gezindkten sonra ise Kitap okumaya başladı.
Linda Bennoda
Gryffindor 1. Sınıf ~ Sihir Tarihi Dersliği Sorumlusu
Linda Bennoda

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. Yoksu611

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. Left_bar_bleue10/100Hogwarts'a Gidiş. Empty_bar_bleue  (10/100)

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 4:01 pm

"Ah, neden bu kadar erken kalkmak zorundayım ki?"

Annemin telaşı arasında bu sözler duyulmamıştı sanki. Tembelliğimden şikayet edip duruyor, aynı anda heyecandan kalbi çıkacakmış gibi bir halde kahvaltıyı hazırlıyordu. Büyülere inanan ve görmeyi isteyen bir Muggle'ın, tam umudunu yitirmişken önünde büyü yapıldığında alacağı tavrı sergiliyordu. Oysa ailemiz bu yollardan daha önce çok kez geçmişti zaten...

Aslında ne kadar ailemde ki, çevremde ki herkes büyücü olsa da bu benim için yepyeni bir deneyimdi. Hayatımda yeni bir dönem... Bu dönemi bir an önce başlatmak için, en kısa zamanda trende olmak istiyordum. Kahvaltıdan sonra, müziğimle beraber yola koyulduk.

İstasyona vardığımızda geç kalmaktan korkuyordum. Hemen 9. ve 10. peronlar arasına yöneldim. Muggle'lar gerçekten garipler, duvardan geçtiğimi birinin bile farketmemesi bunun benim aklımda ki nedeni...

9. ve 10. peronlar arasında ki sütundan geçtiğimde, heyecanım iki kat artmıştı. "Tanrım! Sonunda gidiyorum!" dedim sessizce ve ailemle vedalaştıktan sonra, boş bir yer bulma düşüncesiyle trene bindim. Ama biraz geç kalmamızdan dolayı bu çok zordu..

Treni biraz dolaştıktan sonra, tek başına oturan bir kız gördüm. Girip girmeme konusunda kararsızdım ama en iyi yer burası gibi görünüyordu.

Tereddütle kapıyı açtım, "Girebilir miyim?" dedim, en tatlı ses tonumla...
Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 4:17 am

Sabrina biraz kitap okudu.Müzik dinledi.Kendini dinledi.Ve sonra önemsiz biri gelip kapıyı açıp:
''Girebilir miyim?"dedi.
Tatlı bir ses tonu vardı kızda.Sabrina onun iyi biri olduğunu tahmin etti.İyileri sevmezdi.Çok iyileri sevmezdi.Sabrina'nın kendisi kibirli,bencil,havalı,alaycı bir kişiliği vardı.Belki de kız beğenilmek için iyi biri gibi gözüküyordu.Kıza şöyle bir baktı.İçinde kötülük olabilirdi ve kıza:
''Peki girebilirsin.''dedi.
Kız güzelce oturdu.Ah Tanrım diye düşündü Sabrina.Kesin iyi biri.Ama belki de iyi biriylede sohbet edip iyi anlaşabilirdi.Sonra kendisini tanıtmaya karar verdi:
''Ben Sabrina Bella Naveen.''dedi.
Kız da söze başladı:
Linda Bennoda
Linda Bennoda

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. Left_bar_bleue10/100Hogwarts'a Gidiş. Empty_bar_bleue  (10/100)

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:07 am

"Peki girebilirsin" dedi, beni biraz inceledikten sonra. Rahatlamıştım sanki, içeriye girdim, oturdum.

Konuşup konuşmama konusunda kararsızdım, içinde kötülük olduğu apaçık ortadaydı. Kıza şöyle bir göz atarken, "Ben Sabrina Bella Naveen" dedi yavaşça. Ve bende elimi uzatıp "Memnun oldum Bella, ben Linda, Linda Bennoda." dedim, yine tatlı bir sesle. Bundan pek hoşlanmışa benzemiyordu..

Biraz sohbet ettik. Kibirli, alaycı biri gibiydi. Tahmin ettiğim gibi karanlık taraftaydı. Nefret etmek için yeterince sebebim vardı anlaşılan... Ve iddiaya girerim Slytherin'den başka bir yer onun için uygun olamaz.

Bu kadarı benim için yeterliydi sanki. "Tekrar memnun oldum Sabrina!"

Kitabımı açtım ve okumaya başladım...
Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:15 am

Kız elini uzattı.Sabrina kendini tanıştırınca.Sabrina anlayamadı niye elini uzattığını herkesin elini tutmazdı o ama kabalık olmasın diye düşünerek elini tuttu kızın.Kız da kendini tanıştırdı:
"Memnun oldum Bella, ben Linda, Linda Bennoda." dedi.
İsmi güzelmiş diye düşündü Sabrina.Tatlı bir sesle söylemişti tekrar.Sabrina bundan rahatsız olduğunu açıkca belli etmişti.Bu kız hep böyle tatlı mı olacaktı
Biraz sohbet ettiler.Sonra kız:
Tekrar memnun oldum Sabrina!"dedi.
Ve kitaplarına gömüldü.Sabrina da aynı şekilde kitabını açtı.Derslere çalışması gerekiyordu.Aama önce büyü yapmak istedi.Güzel bir büyü.
Aklına bavulu geldi öyle dağınık toplamıştı ki bavulunu...
Hemde kıza hava olsun diye bavulunu açtı büyülü sözleri söyledi:
''Akla Pakla''dedi.
Bavulu çok güzel ve düzenli olmuştu artık.
Kız da ona bakıyordu yan gözle.Sabrina zafer işareti yaptı ve mutlu mutlu tekrar büyülere bakmaya başladı.Kızın ne yapacağını çok merak ediyordu.
Linda Bennoda
Linda Bennoda

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:25 am

"Akla Pakla" dedi Bella, kendini beğenmiş tavrıyla. Büyüleri her zaman severdim, özellikle benim gibi tembel biri için Akla Pakla en iyi büyü olsa gerek.

Böyle bir şeyle kitabımı böldüğü için biraz sinirlendim. Hatta başımı kaldırıp "Ah, tebrikler! Büyü yapabiliyorsun demek, herkes yapamaz!" gibi bir şeyler söylemek istedim ama ben böyle biri değildim. Göz ucuyla ona baktım, zafer kazanmış bir edayla tekrar büyülere bakmaya başladı. Bir şey yapmak için çıldırmıyordum, yapmadım da. Kendimi tamamiyle kitabıma yöneltmek için kulaklıklarımı da taktım. Müziğim, kitaplarım ve ben. İşte şimdi bir bütün olmuştum. Bir daha bölünmemesini umuyordum...
Laura Sugar
Sihirli Hayvan Evi Sahibi
Laura Sugar

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. Berbat10
Nereden : Cebinden^^

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. Left_bar_bleue20/100Hogwarts'a Gidiş. Empty_bar_bleue  (20/100)

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:47 am

Ailemden yeni ayrılıyordum.Hayatta en kötü şey aileden ayrılmak herhalde.Annem ve babam büyücüler ama ben olmak istemiyorum.Korkuyorum.Kötülerden...
Annemler beni bıraktılar.El salladım ve boş bir kompartıman bulmak için ilerlerdim.Üçüncü kompartımana gelince boş yerler vardı.İçerde iki kız vardı.Biri güzel ama kötü görünmlü diğeri ise güzel ama iyi görünümlü bir kızdı.Hemen:
-Şey acaba girebilir miyim?Boş mu?diye sordum.
Ve hemen cevap bekledim.
Linda Bennoda
Linda Bennoda

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:58 am

Kısık sesle müzik dinlediğimden kapı sesini duymuştum. Hemen başımı kaldırdım ve kapı da duran kıza baktım. Korkak ve çekingen bir şekilde "Şey acaba girebilir miyim?Boş mu?" dedi.

Bella'ya göz ucuyla baktım, o da bana baktı ve ben "Tabii, gel" diye atladım. Kız ilk gördüğümde ki gibi çekingen tavrıyla içeriye girdi. Kötü olamazdı. Mümkün değildi. "Ben Linda Bennoda." diyerek elimi uzattım ona da, biraz rahatlasa iyi olacaktı sanki...

Ve o da kendini tanıttı:
Laura Sugar
Laura Sugar

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. Left_bar_bleue20/100Hogwarts'a Gidiş. Empty_bar_bleue  (20/100)

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:17 am

Christ içeri girdi.Çünkü iyi görünümlü kız atılıp onu içeri davet etmişti.Kötü kız bir şey diyecekmiş gibiydi.O iyi kız elini uzatıp:
"Ben Linda Bennoda."diye kendini tanıttı.Christ de elini uzattı ve:
''Bende Christ.Yani Christine Clear.Arkadaşlarım Christ derler uzun bir ad olduğu için''diye açıklama yaptı.
Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:36 am

İçeri bir kız geldi.Ve :
-Şey acaba girebilir miyim?Boş mu? diye sordu.Linda ile göz göze gelen Sabrina hayır diyecekti ama Linda ondan önce davranıp:
''Tabi Gel''dedi.
Linda'ya gittikçe sinir olmaya başlayan Sabrina bir şey demedi.Dese kavga çıkacaktı çünkü.Linda hemen kendisini tanıttı.
''Ben Linda Bennoda''dedi.
Sabrina diğer kıza döndü ne diyecek ne yapcak yoksa utangaçlıktan altına yapcak mı diye merak içindeydi.Kız:
''Bende Christ.Yani Christine Clear.Arkadaşlarım Christ derler uzun bir ad olduğu için''dedi.Sabrina kıza dönerek:
''Vıcı vıcı bıdı bıdı...Ne kadar utangaçsın.Biraz daha olgun olsana ya.Tanrım!Sen kesin Hufflepuff'ta olursun.Haa bu arada bende Sabrina.Sabrina Bella Naveen.Kibirli,alaycı bir kızım.Kendi görünüşüne uysana.Görünüşün kötü gibi ama için ahh Tanrım melekçe.Iyh''diye lafları sıraladı.
Kızlar şok olmuştu.Linda cevap vermek için ağzını açtı.
Linda Bennoda
Linda Bennoda

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:50 am

''Bende Christ.Yani Christine Clear.Arkadaşlarım Christ derler uzun bir ad olduğu için'' diyerek kendini tanıttı kız. Şeker birine benziyordu.

Bella içeri davet ettiğim için benden daha çok nefret etmiş gibi görünüyordu. Kısa bir sessizlik oldu.
''Vıcı vıcı bıdı
bıdı...Ne kadar utangaçsın.Biraz daha olgun olsana ya.Tanrım!Sen kesin
Hufflepuff'ta olursun.Haa bu arada bende Sabrina.Sabrina Bella
Naveen.Kibirli,alaycı bir kızım.Kendi görünüşüne uysana.Görünüşün kötü
gibi ama için ahh Tanrım melekçe.Iyh'' dedi Sabrina bir anda. Bu tam olarak ondan beklenecek bir hareketti. Ah, daha Hogwarts'a gitmeden başlıyorduk!

Şaşırmıştım fakat istifimi bozmadan yavaşça ağzımı açtım ve "Bu sözleri söyleyerek sizin deyiminizle "Bir bulanık kadar aşağılık" olduğun gözüme çarpmadı değil Bella. Christ, sen onu takma. İyilerin yanında kaldığından korkuyor olmalı. Yemeyiz seni Bella, yemeyiz." dedim. Christ'e gülümsedim, o da bana gülümsedi. Bella bozulmuştu, söyleyecek bir şeyler düşünüyor olmalıydı. Christ'le aynı anda ağızlarını açtılar ve...
Laura Sugar
Laura Sugar

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:57 am

Christ'e kötü sözler diyen Sabrina karşısında ne yapacağını bilememişti Christ.Ama neyse ki Linda ondan önce davranmıştı ve laf atmıştı:
"Bu sözleri söyleyerek sizin deyiminizle "Bir bulanık kadar aşşağılık" olduğun gözüme çarpmadı değil Bella. Christ, sen onu takma. İyilerin yanında kaldığından korkuyor olmalı. Yemeyiz seni Bella, yemeyiz."dedi.Christ de söze karışmak için ağzını açtı ve sözler döküldü ağzından:
''Nolmuş yani Hufflepuff da olacaksam?Hufflepufflar herksden bin kat daha iyi.Sanane benim hayatımdan hem.''dedi.Sabrina bütün bunlara hazır gibiydi.Hemen cevap yazmak için ağzını açtı:
Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 7:04 am

Sabrina söylediği söz yüüzünden hiç pişman değildi.Kızlar ama onun üzerine çöktükçe çöktüler.Önce Linda:
"Bu sözleri söyleyerek sizin deyiminizle "Bir bulanık kadar aşağılık" olduğun gözüme çarpmadı değil Bella. Christ, sen onu takma. İyilerin yanında kaldığından korkuyor olmalı. Yemeyiz seni Bella, yemeyiz." dedi.Bella cevap verecekti ama Christ denen kız daha erken dvarandı ve:
''Nolmuş yani Hufflepuff da olacaksam?Hufflepufflar herksden bin kat daha iyi.Sanane benim hayatımdan hem.'dedi.Sabrina onlara lanet yapardı ama okuldam atılırsam olmaz diye düşünürek cevap vermeyi seçti:
''Önce Linda sizin gibiler derken?Ben Karanlığı da tutmuyorum aydınlığıda.Ve ben Gryffindorlucuklar gibi cesurumdur canım korkmam.İyilikten asla korkmam zaten.Ve sana belli mi olur canım yersin belki...
Ve evet sen yeni kız.Linda seni tuttuğu için veya iyi birileri seni tuttuğu için herhalde çok mutlusundur.Ve ben dediğim gibi alaycıyımdır.Ve her şeye maydonaz olurum.Ve sen böyle yapmaya devam edersen de sana hayatı zindan ederim''dedi.
Kötü bir tavırla.Şimdi onlar cevap vermekte zorlanıyorlardı.Sabrina kitabına tekrar gömüldü.
Linda Bennoda
Linda Bennoda

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 7:19 am

Christ, Sabrina'dan önce davrandı ve ''Nolmuş yani Hufflepuff da olacaksam?Hufflepufflar herksden bin kat daha iyi.Sanane benim hayatımdan hem.'' dedi. Bunlara karşılık Bella, ''Önce Linda sizin gibiler
derken?Ben Karanlığı da tutmuyorum aydınlığıda.Ve ben
Gryffindorlucuklar gibi cesurumdur canım korkmam.İyilikten asla korkmam
zaten.Ve sana belli mi olur canım yersin belki...

Ve
evet sen yeni kız.Linda seni tuttuğu için veya iyi birileri seni
tuttuğu için herhalde çok mutlusundur.Ve ben dediğim gibi
alaycıyımdır.Ve her şeye maydonaz olurum.Ve sen böyle yapmaya devam
edersen de sana hayatı zindan ederim" diyerek karışılık verdi. Sonra kitaplarına gömüldü. Ama kendimi tutamayıp "Karanlığı tutmasanda karanlık tarafta olanlar kadar midemizi bulandırıyorsun Bella." dedim ve devam ettim, "Sen cesur falan değilsin. Başkalarını aşağılamak cesareti göstermez. Hah, seni yemem, ben iyi biriyim canım. Ayrıca Christ'e laf atmayı kes. Onun kişiliği böyle, bu seni ilgilendirmez!" diyerek Christ'e döndüm. Bir şeyler söyleyecek gibiydi. Sabrina'da kafasını kaldırdı, Hogwarts'tan ilk düşmanım belli olmuştu.

Daha fazla uğraşmak yerine kitap okumayı ve ya Christ'le sohbet etmeyi istiyordum. Cevap vermemesini umdum...
Laura Sugar
Laura Sugar

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 7:35 am

Christ Sabrina ve Linda'nın kavga etmesini istemiyordu.Ama Sabrina kavgaya dayanıklıydı.
"Karanlığı tutmasanda karanlık tarafta olanlar kadar midemizi bulandırıyorsun Bella. Sen cesur falan değilsin. Başkalarını aşağılamak cesareti göstermez. Hah, seni yemem, ben iyi biriyim canım. Ayrıca Christ'e laf atmayı kes. Onun kişiliği böyle, bu seni ilgilendirmez!"dedi.Linda.Sabrina kitabına iyice gömüldü ve bir şeyler yazıyordu.Sonra Linda Christ'e doğru döndü onunla konuşmak istiyor gibiydi.Sabrina yazdığı şeyi bitirmiş ve büyü yapıp Christ'in kucağına vermişti.
Kağıtta aynen şöyle yazıyordu:
''O kıza söyle kendisini bir şey sanmasın.Benim cesurluluğumu ona sonrada gösteririm.Ve senden özür dilerim.O kzın bu kompartımana gelip de seni hemen içeri alması canımı sıkmıştı.Seninle alakası yoktu.Özür dilerim.Bu notun bir kısmını o kıza okut olur mu?''yazmıştı.
Christ heemen bir kısmını Linda' ya söyledi.Christ sessiz bir şekilde Sabrina'ya
''Önemli değil canım.''dedi.
Ve linda cevap vercek gibiydi.
Linda Bennoda
Linda Bennoda

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 8:09 am

O sırada Sabrina bir şeyler yazmaya başladı ve Christ'e verdi. Christ okudu, bana da bir şeyler söyledi ve Sabrina'ya "Önemli değil canım." dedi. İkisinin de dönekliği canımı sıkmıştı. Hiç bir şey söylemeden kulaklığımı taktım ve kitabıma gömüldüm. Böyle insanlarla uğraşacak fazla zamanım hiç bir zaman olmadı, isteğimde öyle.

En son Linda Bennoda tarafından Çarş. Ağus. 12, 2009 11:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gaston Nicolas Nevaan
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Gaston Nicolas Nevaan

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. Asik10
Nereden : Sabrina'nın olduğu yerden.^^

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 5:35 am

Gaston çok heyecanlıydı.Sihirli bir okula gidecekti.Neredeyse arabada giderken kim olduğunu unutacakdı.İstasyona vardıklarında Nick artık neredeyse nefes alamıyordu.Çok heyecanlanmıştı.Peronu arıyordu.Ama hiç de görünürlerde yokdu.
Nick ne yapacağını şaşırmıştı.Ama birisinin o şeyin arasından geçtiğini görmüştü.Nick anne ve babasına veda edip oraya doğru yol aldı.
Ve geçti.Çok kolaydı aslında.nick rahat bir nefes aldı.Ama sonra trende yer telaşı vardı.Birinci,ikinci kompartımana baktı.Ama doluydu hepsi.En sonunda Üçüncü kompartımanda fazla kişi yoktu.Sadece üç kişi vardı.Hepsi kızdı ama ne yapacaktı ki.Tam geri dönüyordu ki bir kız gördü.Öyle güzeldi ki.Kitabının içine gömülmüş ders çalışıyor gibiydi.Herkes küsmüş gibi davranıyordu.
Nick boğazını temizledi ve gür bir sesle:
''Girebilir miyim?''diye sordu.
Tam o anda kız aniden kafasını kaldırıp baktı ona ve gülümseyerek:
Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 11:16 am

Sabrina kitabına gömülmüştü.Okuyorda okuyordu.Sonra içeriye birisi girmişti.Ama umrunda bile değildi.Ama içieri hoş bir koku yayılmıştı.Ve gür bir sesle bir erkek:
''Girebilir miyim?''dedi.
Sabrina o anda direk başını kaldırdı.Ve çocuğa gülümseyerek:
''Tabi ki gel.''dedi.
Çocuk öyle şekerdi ki....
Sabrina çocuğa aşık mı olmuştu?Aşık mı oldum diye düşündü Sabrina.Çocuk Sabrina'nın yanına oturdu.Sabrina:
''Selam.Adın ne?''diye sordu.
Kızlar şakınca ona baktılar.Çünkü Sabrina hiç bu kadar sıcak davranmamıştı onlara karşı.Sabrina'nın sanki ateşi çıkıyormuş gibiydi.
Linda Bennoda
Linda Bennoda

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 11:30 am

Sonunda tam olarak dikkatimi kitaplarıma verebilmiştim. Müziği bile duymuyordum artık, o kadar dalmıştım ki... Tam o anda bir erkeğin gür sesi duyuldu, "Girebilir miyim?", gözleri Bella'nın gözlerine dalmış gibiydi... Bella çocuğa gülümseyerek "Tabii ki gel." dedi. Çocuk Bella'nın yanına oturdu ve Bella "Selam. Adın ne?" diye sordu. Şok olmuştum sanki. Kibirli insan yerini şeker küpü bir şeyle değiştirmiş gibiydi.

Sesimi çıkarmadan biraz onları süzdüm, tekrar kitabıma döndüm. Bir şey söyleyeceklerini sanmıyordum çünkü ikiside birbiriyle yeterince meşguldü...
Laura Sugar
Laura Sugar

Seviye
RP Puanı:

Hogwarts'a Gidiş. Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 11:38 am

Lau kitap okurken içeri bir erkek geldi ve iizn istedi girmek için.Sabrina direk cevap verdi.Ve sonra adını sordu.Lau ve Linda göz göze geldiler.Çünkü Sabrina kibirli ve kendini beğenmişdi.Nasıl da iyi oluvermişti şimdi.
Linda hiç bir şey demeeden kitabına geri döndü Lau da aynısı yapacaktı ama vaz geçti ve Linda'ya sessizce:
''Hadi bizde konuşmaya daalalım hem belki Sabrina yumuşar ve siz barışırsınız.''dedi.Ve cevap bekledi.

En son Laura Sugar tarafından Perş. Ağus. 13, 2009 5:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Hogwarts'a Gidiş.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Harika Hogwarts'a Gidiş