Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Önemli Görev.

2 posters
YazarMesaj
Sean Jake R. Miller
Gezgin
Sean Jake R. Miller

Ruh Hali : Önemli Görev. Keyifl10
Nereden : Napcann gelcen mi ?

Önemli Görev. Empty
MesajKonu: Önemli Görev.   Önemli Görev. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 6:39 am

Sean sabahın ilk ışıklarıyla yatağından kalktı.Aslında daha uyumak istiyordu ancak Bella ona bugün çok önemli bir görev vereceğini söylemişti.Sean hemen üstündekileri çıkartıp dolabından kıyafet aramaya başladı.En sonunda bulmuştu.Siyah gömleği ve pantolonu.Havanın güzel olacağını düşüdüğü için ceketini almadı .Gizli bölmeden asalarını aldı.İkisini de cebine koyduktan sonra merdivenlerden aşşağıya indi.Tek başına yaşıyordu.Gerçekten güzeldi.Karışan olmadan tek ve yanlız.Yanlılığı seviyordu.Evi dağattığında ona karışan kimse olmuyordu.Hızlıca kahvaltısını bitirdi.Kapının önüne çıktı.Hogsmade'i düşünerek cisimlendi.Bir sıkışma hissi.Sanki tüpten geçiriliyormuş gibi bir histen sonra Hogsmade'e gelmişti.Yavaş adımlarla ilerliyordu.Arada bir dükkanlara bakıyordu.Hava gerçekten pek soğuk değildi.Kurumuş yaprakların üstüne basa basa geziyordu.Birkaç metre daha yürüdükten sonra Domuz Kafası'na varmıştı.İçeri girdi.Cam kenarında bir yere oturup garsonu çağırdı.Garson geldi ne istediğini sordu.Jake ona "Bir ateş viskisi.Çabuk."dedi.Garson tamam anlamında kafasını salladıktan sonra gitti.İki dakika içinde geri döndü.Elindeki içkiyi uzatıp "Başka bir isteğiniz var mı ?" diye sordu.Jake hayır anlamında kafasını salladı.Ateş viskisinden bir yudum aldı.İçinden "Vereceği görev ne acaba" diye düşündü.Bir yudum daha aldı ve beklemeye başladı.

(Not -Jake:Konuışmalar kırmızı,Düşünceler mavidir)
Melanore Lilith Longrange
Baş Ölüm Yiyen
Blast Bar Sahibi
Baş Ölüm Yiyen  Blast Bar Sahibi

Ruh Hali : Önemli Görev. Hasta10

Seviye
RP Puanı:
Önemli Görev. Left_bar_bleue91/100Önemli Görev. Empty_bar_bleue  (91/100)
Önemli Görev. Empty
MesajKonu: Geri: Önemli Görev.   Önemli Görev. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 7:29 am

Off , sabah erkenden uyanmaktan nefret ediyorum. Neyse bu gün önemli bir gün , Jake'le buluşmalıyım. Umarım vereceğim görevin altından kalkabilir. Dolabıma doğru yürüdüm ve siyah elbisemi askısından çıkarttım. Bugün hava sıcak olacak sanırım , diye düşünerek pelerinimi olduğu yerde bıraktım. Karnım acıkmıştı , mutfağa indim ve Gigi'ye baktım ama göremedim. Lanet ev cini!

"Gigiii" diye seslendim ve cin pat diye önümde beliriverdi. Aptal ne olacak!

"Kahvaltımı hazırla" diye emrettim ve tekrar yukarı çıktım. Saçlarımı düzeltmeliyim , bu sefer bayağı karışmışlar. Gerçi her zaman böyle ama... Saçımı biraz düzelttikten sonra kahvaltımı etmek için aşağı indim ve Gigi'nin hazırladığı masaya oturdum. Tıka basa yemeğimi yedikten sonra asamı aldım ve Hogsmeade diye düşünerek cisimlendim.

PAT.

Hava sıcaktı ama biraz rüzgar da vardı , bu da sıcaktan iyice pişmemizi engelliyordu. Yürümeye devam ettim , Domuz Kafası'na gidiyordum. Umarım Jake gelmiştir çünkü bekletilmeye gelemem.
En sonunda dükkanın önüne geldim ve kapıyı iterek açtım , içeriyi kısaca tarayarak Jake'i aradım. Hemen cam kenarındaki masada oturuyordu ve bir şeyler içiyordu. Sevindim çünkü gelmemiş olsaydı kötü şeyler olabilirdi. Kimseye zarar vermek istemem. Sinsice gülümsedim ve Jake'in yanına doğru yürüdüm. Beni görünce hemen ayaklandı ve

"Merhaba Bella" diyerek sarıldı. Sa-rıl-dı! Bu ne samimiyet , bir şeyler değişmişte olsa bana saygı duymalı. Gülümseyerek ondan uzaklaştım ve

"Selam Jake" dedim. Karşısında ki boş sandalyeyi ona doğru çekerek oturdum.

"Biliyorsun , yapman gereken bir şey var ve altından kalkabileceğinden pek emin değilim" dedim , biraz gaz vermek işime yarar.Jake tek kaşını kaldırarak gülümsedi ve

"Yapma Bella , altından tabii ki de kalkabilirim!" dedi. Bana Bella dedi. Tanrım gerçekten onunla bunu konuşmalıyım! Gerçi şimdi pek sırası değil. Sinirlerime hakim olarak devam ettim

"Neyse Jake. Görevin birini takip etmek. Kesinlikle senin onu takip ettiğini bilmemesi gereken birini. Anladın mı?" diye sordum ve bekledim. Jake yine gülümseyerek cevap verdi ;

"Tabii ki anladım Bella ve yapabilirim. Kimi takip edeceğim?" Hmm demek Bella demekte ısrarcısın. Of !

"Regulus Albert Gleen'i takip edeceksin ama eğer tek bir hata yaparsan , sonucunun ne olacağını biliyorsun değil mi?" diyerek onu tehtit ettim. Vereceği cevabı merak ediyorum...
Sean Jake R. Miller
Gezgin
Sean Jake R. Miller

Önemli Görev. Empty
MesajKonu: Geri: Önemli Görev.   Önemli Görev. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 8:44 am

Bella'nın verdiği görev en basit görevlerden biriydi.Sadece birini takip etmek.Bu çocuk oyuncağıydı Jake için.Uzun yıllar boyunca mugglelar arasında yaşadım.Bella benim aptal olduğumumu düşünüyor yoksa?Neyse kabul edicez görev görevdir.

"Regulus Alan Gleen'i takip edeceksin ama eğer tek bir hata yaparsan , sonucunun ne olacağını biliyorsun değil mi?"dedi.

Bella beni saf falan mı sanıyor.Tabii ki ne olacağını biliyorum.

"Tamam Bella.Evet biliyorum.Bu adamın resmi,adresi veya herhangi birşeyi yokmu ?" diye sordum.

Sormalıydımda.Yoksa nasıl takip edebilirim.İçkimden bir yudum daha alınca hatırladım.Nasıl unuttum?!

"Sormayı unuttum.Birşey içermisin Bella." dedim.Bella hoş biriydi.Belki biraz yumuşar diye düşünüyorum.Bana karşı çoğu zaman iyi davranırdı zaten.Ancak emir Lord'dan gelmişe benziyor.Yoksa bu kadar kötü davranmaz bana Bella.Ona bakıp

"Bella,bu kim ?Yani ne yapmış ki?"diye sordum.Acaba ne yapmıştı ki takip ediliyordu. ?Cevabını beklemeye başladım.
Baş Ölüm Yiyen
Blast Bar Sahibi

Seviye
RP Puanı:
Önemli Görev. Empty
MesajKonu: Geri: Önemli Görev.   Önemli Görev. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 9:40 am

Jake

"Tamam Bella.Evet biliyorum.Bu adamın resmi,adresi veya herhangi birşeyi yokmu?" diye sorunca Bella konusunu kapatım kendimi işime vermeye karar verdim. Tam cevap verecektim ki Jake ;

"Sormayı unuttum.Birşey içermisin Bella." diye ekledi. Olur anlamda kafamı salladım ve

"Bella,bu kim ?Yani ne yapmış ki?" diye ısrarla lafa başlamama izin vermeden sordu. Artık sussa da cevap versem diye düşünüp gülümsedim. Sonunda sustuğundan emin olarak lafa başladım ;

"Regulus Sihir Bakanı'nın asistanı. Ya da perde arkasında ki Sihir Bakanı diyelim. Onun hakkında ne olursa olsun toplayabildiğin her bilgiyi bana ulaştırmalısın. Tamam mı?" dedim ve garsonun getirdiği ateş viskimden bir yudum aldım. Verdiğim cevaptan tatmin olmamış gibi bir ifadeyle bana dönerek ;

"Anladım ama neden diyorum , kim olduğunu sormuyorum?" dedi. Bu ne cüret böyle. Kendini ne sanıyor bu ahmak ?

"Kiminle konuştuğuna dikkat et Jake. Bir şeyler değişmiş olabilir ama benim kim olduğumu hatırla!" diye haykırdım. Bir an elim asama gitmiş olsa da bunu Jake'e çaktırmamak için sinirden titreyen elimi bardağıma götürdüm. Bardağa öyle sıkı yapışmıştım ki çatlamak üzere olduğuna emindim. Jake irkilmiş bir şekilde gözlerini öfkeyle parlayan gözlerimden kaçırdı ve anında elleri cüppesinin cebine gitti. Ne yaptığını anladığım anda bende asamı kavradım ve haykırdım ;

"Depulso" Jake birden çığlık atarak geriye doğru savruldu. Bense sinsice gülümsedim. İnsanların canını acıtmak her zaman hoşuma giderdi. Jake'in bana karşılık vermesini bekledim ama o sadece düştüğü yerden kalkarak , nefret ve korku dolu gözlerle bana baktı. O bakışlardan sonra aklım başıma geldi ve onun yanına ilerleyerek ;

"Üzgünüm Jake. Sinirlendiğimde kendime pek hakim olamıyorum , bilirsin..." dedim.
Sean Jake R. Miller
Gezgin
Sean Jake R. Miller

Önemli Görev. Empty
MesajKonu: Geri: Önemli Görev.   Önemli Görev. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:39 pm

Jake düşmüştü.Sinirliydi ve korkuyordu.Ancak bunun hesabını sorarım diye düşünüdü.Neyse dedim.

"Önemli değil Bella.Bende sana saygısızlık yaptım.Özür dilerim" dedim ve reverans olarak kafamı eğdim.Hafifçe gülümsedim.Sonra tekrar kafamı kaldırıp

"Yerimize tekrar geçelim mi ?Herkez bize bakıyorda" dedim ve gülümsedim.

Bella yarı öfkeli şekilde tamam anlamında kafasını salladı.Hemen gidip onun sandalyesini kaldırıp reverans olarak yerine oturmasına yardım ettim.Sol bacağım incinmişti.Üzerine sert düşmüştüm herhalde.Kendi sandalyeme oturup Bella'nın yüzüne baktım.Dağınık saçları ve değişik sinsice gülümsemesine karşılık bende gülümsedim.Sonra ona bakarak

"Sihir Bakanın'ın asistanı.Tamamdır.Bu işi çantada keklik bilebilirsin.Tek birşey sormak istiyorum.Zamanı gelirse onu ben öldürebilirmiyim?"dedim ve sinsice gülümsemeye başladım.

Sadece ağızımın kenarı hafifçe kaymıştı ancak oradan bile birşeyler anlamak mümkündü.Sol ayağımda olan ağrı bütün bacağıma vurmuştu.Sol ayağamın üstüne basamıyordum.Asamı kaldırıp birkaç sihirli söz mırıldandım.Sanki iyileşmiş gibiydi.En azından üstüne az da olsa yüklenebiliyordum.İçkimden bir yudum daha almak istiyordum ancak dökülmüştü.O hışımla garsona seslenip bana bir tane daha ateş viskisi getirmesini istedim.Ateş viskim gelince bir yudum daha alıp

"Fazla özel bir soru olduğunu biliyorum ama merak ediyorum.Neler yapıyorsun Bella" dedim ve yüzüne gülümsemeye başladım
Baş Ölüm Yiyen
Blast Bar Sahibi

Seviye
RP Puanı:
Önemli Görev. Empty
MesajKonu: Geri: Önemli Görev.   Önemli Görev. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 2:40 pm

Of gerçekten bu pek iyi olmamıştı ama neyseki Jake ;

Önemli değil Bella. Bende sana saygısızlık yaptım.Özür dilerim” dedi ve bende biraz rahatladım. Gülümsemeye başladım. Jake

Yerimize geçelim mi? Herkes bize bakıyorda” deyince kafamı salladım ve cam kenarında ki sandalyeme doğru yürüdüm. Tam oturacakken Jake sandalyemi çekti ve oturduktan sonra da masaya yaklaştırdı. Bu yaptığımdan sonra çok kibar davranıyordu… O da yerine oturdu , gözlerini gözlerime dikerek gülümsedi ve ;

"Sihir Bakanın'ın asistanı.Tamamdır.Bu işi çantada keklik bilebilirsin.Tek birşey sormak istiyorum.Zamanı gelirse onu ben öldürebilir miyim?" diye sordu. Sinsi sinsi de gülümsüyordu.

Hmm” dedim , nasıl hayır diyeceğimi düşünüyordum.Bunu yapmamalıydı eğer yaparsa derinlemesine araştırılır ve kimin yaptığı ortaya çıkarılırdı. Bu da hepimiz için büyük bir tehlike olurdu.

Jake… Aslında öldürmek yok. Yani herhangi bir zarar vermekte yok. Hiçbir şeyin başımıza kalmasını istemeyiz değil mi ?” dedim. Bu arada dudakları acıyla kıvrılmıştı. Sanırım yaptığım büyüden dolayı canı yanıyordu. Kendime hakim olmayı kesinlikle öğrenmeliyim! Dökülen viskiler yüzünden garson tekrar ateşviskisi getirmişti , Jake bir yudum alıp bana dönerek ;

"Fazla özel bir soru olduğunu biliyorum ama merak ediyorum.Neler yapıyorsun Bella?” diye sordu. Evet bu özel bir soruydu. Bu sohbetin sonu nereye gidiyor merak ediyorum! Dişlerimi sıkarak sakince cevap vermeye çalıştım ;

Hiç , onu kovala bunu kovala işte. Bilirsin her zamanki işlerimiz” dedim ve ekledim “Sen neler yapıyorsun Jake?

Aynı işte , ne yapacağım sanki…” diye cevap verdi. Bu cevaptan pek tatmin olmamıştım ama kurcalamadım. Zaten banane ki ? Viskimden bir yudum daha aldım ve kafamı kaldırdığımda Jake’in beni ilgiyle izlediğini fark ettim… İkimizinde bardağı boştu , bu sohbeti bitirmemin de zamanı gelmişti ;

Jake , sanırım konuşmamız gerekeni konuştuk hatta daha bile fazlasını. Bu kadar yeter herhalde , görevinle ilgili anlamadığın bir yer varsa sorabilirsin” dedim. Sonrada bir kahkaha atarak ayağa kalktım…

Önemli Görev.
1 sayfadaki 1 sayfası