Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşte Okul Sonrası Eğlence Diyelim

YazarMesaj
Edward Nigellus Moreau
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Edward Nigellus Moreau

Ruh Hali : İşte Okul Sonrası Eğlence Diyelim Konusk10
Nereden : Paris

Seviye
RP Puanı:
İşte Okul Sonrası Eğlence Diyelim Left_bar_bleue10/100İşte Okul Sonrası Eğlence Diyelim Empty_bar_bleue  (10/100)

İşte Okul Sonrası Eğlence Diyelim Empty
MesajKonu: İşte Okul Sonrası Eğlence Diyelim   İşte Okul Sonrası Eğlence Diyelim Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 11:58 am

Biraz güzel biraz sıkıcı bir yaz tatili geçiriyordum.Okulun ilk yılı bitmişti ama ben daha okuluma doyamamıştım arkadaşlarımı çok özlemiştim onları bir kere görmek için nelerimi vermezdim ki sonra birden aklıma iyi bir fikir gelmişti.Neden onların yanına ben gitmemeyim ki diye düşünmüştüm sonra direk aklıma Brian gelmişti.Brian'de benim gibi Paris'te oturuyodu.Zaten ben Brian'le arada buluşuyordum ama yinede ben bütün arkadaşlarımla buluşmak istiyordum.

Arkadaş deyince aklıma gelen kişi ise beni bitkibilim dersimi öğrenmemi sağlayan Reese aklıma geliyordu.Onun bana ders öğretmesini bile özlemiştim.Tek özlediğim o değildi Arylissa'yıda çok özlemiştim.Aşkım kim bilir nerde diye pek düşünüyordum.Benden çok uzaktı onu evimi hiç bilmyordum nerde kaldığınıda bu beni çok üzsede elden bişi gelmezdi.

Hemen telefonu alıp Brian ve Reese'yi aradım.Onlara çok özlediğimi söyledim.Onlarda beni özlemişlerdi yani en azından ben öyle düşünüyordum.Okul açılsın diye hep dua ediyordum.Arkadaşlarımı görmeyi çok istiyordum tabi profesörleride özlemedi değildim de neyse Brian'e onu çok özlediğimi ve buluşup bişiler yapmak istediğimi söyledim oda tabiki bunu çok istediğini ve buluşmamızın önünde bir engel olmadığını söyledi.Bu habere çok sevinmiştim.Sonra Reese'yi arayıp onada aynı şeyi söyledim.Oda bu işe olumlu bakıyordu ama bi sonu vardı.Reese teyzesiyle Hogwarts'ta kalıyordu.Tabi bu bişi durduramazdı sonuçta biz büyücüydük ben hemen süpürgemi alıp Brian'nin yanına gittim.Onu alıp Reese'nin yanına gidecektik Brian'le Resee ilk defa tanışacaklardı.
Rp out:rpye isteyene katıla bilir herkese açık rp miz katılmamış bizi çok mutlu eder.Proflerda dahil Very Happy

İşte Okul Sonrası Eğlence Diyelim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okul Kitapları
» İşte dükkanın içindekiler