Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wise Riddle

2 posters
YazarMesaj
Wise Slytherin
Deneysel Büyüler Dairesi Başkanı ~ Ölüm Yiyen
Wise Slytherin

Ruh Hali : Wise Riddle Kustah10
Nereden : Diagon Yolu

Seviye
RP Puanı:
Wise Riddle Left_bar_bleue70/100Wise Riddle Empty_bar_bleue  (70/100)

Wise Riddle Empty
MesajKonu: Wise Riddle   Wise Riddle Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 9:06 pm

!Ölüm Yiyen!

Siyaha bürünmüş ıssız sokaklarda sessizliği bozan kadının yalvarışlarıydı. "L-lütfen, lütfen merhamet edin!" diye feryat etti acıyla. "Seni pis bulanık! Nasıl olurda benimle konuşursun!" dedi kadın hışımla. "Crucio!" dedi ardından kahkaha atarak. "Burada kimse yok, rahat ol canım. Daha eğlence yeni başlıyor." dedi başka bir ses. Büyücü önce bir reverans yaparak "Lordum." dedi. İş başındayken kardeş olduklarını söylemezlerdi birbirlerini tehlikeye atmamak ve bakanlığın anlamamasını sağlamak için. Çünkü kız yakalanırsa abisi onu kurtarmak için mutlaka gelirdi. Onu tehlikeye atmak istemiyıodu. Adam gülümseyerek:

-Bana müsade var mı?

-Elbette.

-Merham..

-Crucio!

-Crucio!

Adam son kez döndü ve "Avada Kedavra!" dedi. Şimdi sokak gerçekten sessizdi. "Sıkılmaya başladım." dedi adam kadına. "Bende. Şu iyilikseverlerin canına okumak için sabırsızlanmaya başladım. Bu arada sen bir şeyler yedin mi?" dedi genç kadın ilgiyle. Kardeşinin gene annesi gibi davrandığını gören adam gülümsedi ve "Hayır. Ama zaten kimse daha yemedi." dedi. "O halde eve dönelim diğerleride bizi bekler. Size balkabağı pastası yapmıştım." der içinden beğenmesini umarak.

Eve vardıklarında iki genç heyecanla :

-N'aptınız? Kaç bulanık geberdi?

-Bu kadar hevesli olma tatlım. Yemek yapacağım, siz de ellerinizi yıkayın. der kuzeni ve kardeşlerine.

-Tamam anne! diye dalga geçerler o da gülümser.

Yemekten sonra yarın okula dönecek olan çocuklar yatar ve kadın "Yeni bir sihir üzerinde çalışıyorum. Eğer becerebilirsem bu lanet Avada Kedavradan bile daha etkili olacak. Beş kişi birden!" dedi Wise kendini beğenmiş bir sırıtışla. "İşte o zaman harika olur." der abiside gülümseyerek. Wise "Ben biraz eğlenmeye gidiyorum. Gelmek ister misin?" der abisi de

-Fazla dışarıda görünmem iyi olmaz.

-Haklısın.

-Yinede sana iyi eğlenceler!

-Sağol. Senin yerine de birkaç Bulanık haklarım.

Abisi gülümser ve kız 'pop' sesiyle yok olur.
Amelia N. Ramanicol
İksir Profesörü ~ Ravenclaw Bina Sorumlusu ~ Müdüre
İksir Profesörü ~ Ravenclaw  Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Amelia N. Ramanicol

Ruh Hali : Wise Riddle Nerdey10
Nereden : Buradan(:

Seviye
RP Puanı:
Wise Riddle Left_bar_bleue95/100Wise Riddle Empty_bar_bleue  (95/100)

Wise Riddle Empty
MesajKonu: Geri: Wise Riddle   Wise Riddle Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 5:07 am

kabul edildin(:
rütbene ölüm yiyen olarak yazıyorum, sanırım bakanlık grubunda bulunmak istiyorsun, yani rütbe resmin ve grup rengin baknlığınki gibi olacak ama rütbe resminin altında bulunan yere Ölüm Yiyen yazısı eklenecek. Uygun mudur?
https://evapsie.yetkin-forum.com
Wise Slytherin
Wise Slytherin

Ruh Hali : Wise Riddle Kustah10
Nereden : Diagon Yolu

Seviye
RP Puanı:
Wise Riddle Left_bar_bleue70/100Wise Riddle Empty_bar_bleue  (70/100)

Wise Riddle Empty
MesajKonu: Geri: Wise Riddle   Wise Riddle Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 10:46 am

tabiki Smile teşekkürler

Wise Riddle
1 sayfadaki 1 sayfası