Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bira Bahane,Muhabbet Şahane

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Daphne R. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Daphne R. Proteus

Ruh Hali : Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Keyifl10
Nereden : İngiltere veya Yunanistan

Seviye
RP Puanı:
Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Left_bar_bleue30/100Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (30/100)

Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 6:02 am

Susmuştu Daff ilk defa bu kadar uzun süre sessiz kalmıştı. Dayanamayacaktı. James dikkatli dikkatili camdan dışarıyı süzüyordu. Ne olduğunu merak etti ve ayağa kalktı cama doğru ilerledi. -Ov aşıklara bak sen- dedi kendi kendine. James'n sesiyle irkildi.
-James.James Eragons Andrew Riddle.Kısaca Andrw Diyebilirsiniz.
Daha önce bir kaç kez görmüştü James'i. İyi anlaşabilirlerdi.
-Bende Daphne yakın arkadaşlarım Daff der.
dedi gülerek.Hayatında hiç bu kadar sevimli olduğunu hatırlamıyordu.
-Sakıncası yoksa neden aşıkları bu kadar dikkatli izlediğini sorabilirmiyim?
-Öğğ bu nasıl bi soru Daff- dedi içinden.
James A. Slytherin
Slytherin 1. Sınıf ~ SYB Dersliği Sorumlusu
James A. Slytherin

Nereden : Hogwarts

Seviye
RP Puanı:
Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Left_bar_bleue20/100Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 6:28 am

Gözlerini Dışarıda Gezdirirlken Yanına Nephele'nin İkizinin Geldiğini Hissedebilmişti.Dışarıdan Gelen Esinti Yüzüne Çarptıkça Gözleri Kısılıyordu.Gözlerini Kısarak Daphne'e Baktı.Yüzünde Ekşi Bir İfade Vardı Ve Onun Sesiyle Gözlerini Ona Doğru Çevirdi.
"Bende Daphne yakın arkadaşlarım Daff der."
James Ona Gülümseyerek Baktı Ve Gözlerini Devirerek Kayaların Üstünde Oturan Büyüklere Baktı O Anda Darphne'in Sesini Duydu.
"Sakıncası yoksa neden aşıkları bu kadar dikkatli izlediğini sorabilirmiyim?
"
Savunmasız Yakalnmıştım.Gözlerimi Ordan Çekerek Gülümser Bir Biçimde
"Birincisi Ben İkisine Değil Oradaki Kıza Bakıyorum.İkincisi Kızın Güzelliği Baştan Çıkarıcı"
Kafasını Döndürdü Ve Kıza Bakmaya Devam Etti...

Daphne R. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Daphne R. Proteus

Seviye
RP Puanı:
Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Left_bar_bleue30/100Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 6:43 am

Dışarıda kızla çocuğa ilginç ilginç bakarken James konuştu.
-Birincisi Ben İkisine Değil Oradaki Kıza Bakıyorum.İkincisi Kızın Güzelliği Baştan Çıkarıcı.
dedi ve kafasını yeniden kıza çevirdi James.-Harikasın Daff sanane nereye bakarsa baksın- diye söylendi. Sanki James'n kıza bakması çok ilgilendiriyordu Daff'i.
-Hıhı evet kız gerçekten güzelmiş.
dedi iç çekerek. -Kendine gel Daff kendine gel !- Hızlı adımlarla James'n yanından uzaklaştı. Yine konuşmasıyla her şeyi batırmıştı Daff. Susması gerektiğini herseferinde anlıyordu ama başaramıyordu. Bir an önce oyuna geçmelilerdi yoksa Daff söylediklerinin yanlış anlaşıldığını düşünecekti. James hakkındaki dedikodular doğruydu sanırım fazlasıyla çapkındı. Darqta kuzeni olsa gerekti.
James A. Slytherin
James A. Slytherin

Seviye
RP Puanı:
Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Left_bar_bleue20/100Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:57 am

Gözlerini Kayanın Üzerinden Bir Dakikalığına Çekip Jasperla Nepheleye Bakmıştı.Gözlerini Kaydırarak Kayaya Baktı Kız Oradaydı.Şarı Şaçları Mavi Gözleri,Baştan Çıkarıcı Yüz İfadesi Ve Mükemmel Fiziği İle Hala Ordaydı.Gözlerini Pencelerde Gezdiyoruz Bunu Anladığında Daphne'e Doğru Döndü Ve Ona Baktı.Kızın Onu Gördüğünden Emindi Gözlerini Kasarak Ona Baktı Ve Ona Baktığını Anladı.Yavaşça Öne Doğru Döndü Ve Ay Işığında Parlayan Yüz İfadesiyle Kıza Baktı.Ardından Sevgilisi Ona Baktı.James Gözlerini Kaçırıken Bir Hayli Zorlanmıştı.Gözlerini Karanlığın İçinde Yavaşça Gezdiriyordu.Gözü Dolunay'ın Üstündeki Kriterlere Takıldı.Gözlerini Kriterlerde Gezdirirken,Aklındaki Düşünçe Yanlış Anlaşılmaktı.Gözlerini Aydan Çekip Kıza Baktı Ve O Anda Daphne'in Sesini Duydu "Hıhı evet kız gerçekten güzelmiş." Daphne'in Yanından Gittiğini Fark Etmişti Yavaşça Onun Arkasından Gitti.Onun Kolundan Tutup,Kendine Doğru Çekti Ve "Hey!Yanlış Anlamadın Değil Mi?!Sende Güzelsin Ama Onun Olgunluğu İnsanı Mest Ediyor." Gülümsyerek Ona Baktı Ve Gözlerini Birkaç Dakikalığına Jasper Ve Nepheleye Kaydırdı Ve Gözlerini Yumarak Dinlemeye Çalıştı...
Daphne R. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Daphne R. Proteus

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:43 am

Daff James'in yanından gitmişti ama James hala sarışın taşbebeğe bakıyordu. Sonra arkasında birini hissetti. James kolundan çekti Daff'i. Şaşırmıştı Daff.
-Hey!Yanlış Anlamadın Değil Mi?!Sende Güzelsin Ama Onun Olgunluğu İnsanı Mest Ediyor.
-Mest ediyorumuş hah!- Daff saçmasapan düşünceler içindeydi. James'e cevap verme gereği hissetti kendinde.
-Neden yanlıs anlayacakmışım ki ?! Ben o taş bebek kadar güzel değilim. Olgunda sayılmam. Hem banane!
Sinirlenmişti sanki biraz Daff. Nephele'e ve Jasper'a baktı. Aralarında bir şey var gibiydi.Sonra hala James'n elinin kolunda olduğunu farketti ve kolunu savurdu. Cama doğru yürüdü. Kollarını birleştirdi,kafasını duvara yasladı. Camdan dışarıyı izlemeye başladı
James A. Slytherin
James A. Slytherin

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 12:37 pm

Gözlerindeki Kaygının Nedeni Sadece Daphne'i Kazanamadan Kaybetmekti.Ona Doğru Yaklaştıp Ona Baktım Onun Beni Anladığından Emin Değildim.Gözlerindeki Kararsızlık,James'i Şüpheye Düşürüyordu.Birak Dakika Sonra Onun Sesini Duydu.Yüzüne En Masum Bakışını Onun Üzerine Dikti.Ona Bakıyordu,Gözleriyle Onu Süzdü Ve Gülümsemeye Çalıştı.
"Neden yanlıs anlayacakmışım ki ?! Ben o taş bebek kadar güzel değilim. Olgunda sayılmam. Hem banane!"
James Onun Elini Çektiğini Hissetti Herşeye Başlamadan Bitiyordu.Gözlerimle Ona Bakıyordum Herhalde Ona Gidip -Ablan Bana Oyunda Ceza Verdi,Seninle Çıkmalıyım.- Diyemezdi.Gözlerini Önüne Düşürerek,Daphne'nin Yanına Geldim Ve "Sa...Sa...Sadece Beni Yanlış Anlama İstedim." Yüzümdeki Üzüntülü Tavırla Ona Baktım Sırtımı Duvara Yaslayarak,Sürtünerek Yere İndim Ve Gözlerimi Tavana Dikitim...
Daphne R. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Daphne R. Proteus

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 3:11 pm

Ortada bir şey vardı bu belliydi. Hogwards Büyücülük okuluına seçilmişti Daff artık o kadarınıda sezmeliydi. James kaygılıydı. O sırada James'n sesini duydu.
-Sa...Sa...Sadece Beni Yanlış Anlama İstedim.
Neden kekelemişti James? Neden açıklama gereği duymuştuki ? Bi süre sonra sırtını duvara sürterek yere oturduğunu farketti Daff. Üzüntülü gibi bir hali vardı James'in.
-İyi misin James ? Bir şey mi oldu. Yoksa kızı başkasıyla görmek seni üzdü mü?
-Hah ! Napıyorum ben ?! Neler söylüyorum !?- diye geçirdi içinden. Kıskançlık krizleri olsa gerekti. James hem kaygılı hem üzgündü. Meraklı bir surat ifadesi aldı yüzüne Daff.
Misafir
Misafir
Anonymous

Seviye
RP Puanı:
Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 5:40 pm

Jasper karnına gelen darbeyle irkildi.James oa pencereyi gösteriyordu.Jasper pencereden baktı.Amanın!!Öpüşüyordu kız ve erkek Jasper gülümsedi.O anda Jasper pencereye bakıp başka yerlere giderken James'in sesiyle gözlerini oradan ayırdı James.James Eragons Andrew Riddle.Kısaca Andrw Diyebilirsiniz" Kendini anlatıyordu James her zamanki gibi.Ve ardından Jmaes yine gülümseyerek "Kızlar Siz Şeçin,Bayanlara Öncelik" Böyle demişti.Daphndende cevap fazla gecikmemişti -Bende Daphne yakın arkadaşlarım Daff der. Jasper bu ismi daha önce çoğu kez Nepheleden duymuştu.O da kendini tanıtacaktı ama Jamesle aralarında geçen dialogu bozmak istemedi.Ardından yine Daphne -Sakıncası yoksa neden aşıkları bu kadar dikkatli izlediğini sorabilirmiyim? Jasper Nepheleye hak vermişti.Piss sapık James e nasolsa lordun kardeşi.Sonrada gözlerini Jamese çevirdi.O ışıldayan ve kısık gözleryle şöyle dedi James "Birincisi Ben İkisine Değil Oradaki Kıza Bakıyorum.İkincisi Kızın Güzelliği Baştan Çıkarıcı" Jasper bundan sonra ağzı açık kalmış ve bir şoka girmişti.Kavga ediyor denirdi buna.Jasper kendini zor tuttu.O kadar gülmemesine ramen şu an yerlere yatması lazımdı.Ama o kendini tutan birisiydi Ve her zamanki gibi tuttu da.Sonrada Dpahne buna karşılık sert bir ses tonuyla şöyle dedi -Hıhı evet kız gerçekten güzelmiş. Jasperda pencereye bakarak içinden ''Hıh evet güzelmiş ama bu içerdeki iki hanımdan daha güzel değil herhalde'' bunu söylemesi lazımdı ama daha sonra söyleyecekti.Sonra James sevgilisini korurmuş gibi sertçe kolunu çekerek Hey!Yanlış Anlamadın Değil Mi?!Sende Güzelsin Ama Onun Olgunluğu'' İnsanı Mest Ediyor." Bunu dedikten sonra Bana ve Nepheleye bakmıştu ben kafa sallıyor.Nephelenin ne yaptığını ise göremiyorum -Neden yanlıs anlayacakmışım ki ?! Ben o taş bebek kadar güzel değilim. Olgunda sayılmam. Hem banane!
İşte kavganın en güzel ve en ortalığı yaygaraya veren kelime.James bunun karşısında ne yapacağını iyi düşünmeliydi.Bu arada Jasperda baya sessizdi Nephele gibi.Jmaes onun yanına gidip gözlerinini düşürerek "Sa...Sa...Sadece Beni Yanlış Anlama İstedim." bu konuda Daphne haklıydı.Bakalım ondan ne cevapı gelecekti çok merak ediyordu ve o anda onun sesini duydu -İyi misin James ? Bir şey mi oldu. Yoksa kızı başkasıyla görmek seni üzdü mü? Jasper artık gerilmişti.O gerektiği yerde konuşan biriydi çok sıkılmıştı ve gerilmişti. Kravatını gerdirtti ve şöyle dedi ''Her zamanki gibi çok bilmiş James haksız o kız içerdeki iki güzel bayanaın burun kılı bile olamaz''diye savundu kızları.Sinirli ve sert bir ses tonuyla.Gerektiği yerde de James'i savunurdu ama bu konuda haksızdı James.Jasper onlaradn cevap bekliyordu.
Nephele L. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Nephele L. Proteus

Ruh Hali : Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Berbat10
Nereden : İngiltere.

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 6:02 am

Nephele ne kadar sessiz kaldığını bilmiyordu. Olaylardan oldukça geri kalmıştı. Bir ara Jasper'ın onun yanına geldiğini farkeetti. Yüzünde istem dışı bir gülümseme belirdi. Omuzlarında hissettiği sıcaklıktan sonra Jasper onun elini tutmuştu. Mutlulukla çocuğa baktı. Gözleri kara göle kaydı. İçerideki konuşmaları duyuyordu ama ilgisiz kalmıştı.
Kızla erkeğin öpüştüklerini o da görmüştü. -Sevgi pıtırcıkları- diye düşündü. Uzun bir süre çocukla kıza baktı. Mutlu görünüyorlardı. Belki de çok aşıklardı...
Bir ara arkasına döndü ve Daff'le James'e baktı. Birbirleriyle tartıştıklarını görünce yüzünde küçük bir gülümseme belirdi. Gözlerini Jasper'a çevirdi. O hala öpüşen çifte bakıyordu. Omuzlarındaki ceketi tek eliyle düzeltti. Tekrar gözlerini kara göle çevirdi ve sessizliğini korudu.
Misafir
Misafir
Anonymous

Seviye
RP Puanı:
Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:26 pm

Nepheleden bayadır cevap gelmiyordu.Yavaş yavaş canı sıkılmaya başlamıştı Jasper'ın.Sevgi pıtırcıklarına bakıyordu hala.Alamıyordu oradan gözünü.Sıkkın ama bi o kaarda mutluydu nedense.Çünkü o dünyaya kötü tarafından değilde iyi taraftan bakıyordu.Herkes bunu yapamazdı.Bir anda sevgi pıtırcıklarına özendi ve pencerenin yanına gitti yavaş adımlarla.Onlara baktı.İçinden derin bir ''Of''çekti.Öazeniyordu tabiikide.Kim olsa özenirdi bu sevgilileri.Ama erkek'i çok çirkin kızıda aynen öyle bulmuştu.Ne güzel işte ortadan iki pislik kalkmıştı.Yerden bulacağı bir nesne onların hayatına son verebilirdi.Ama bulamadı birşey.Biri gelip ona yardım ederse çok güzel olacaktı.O şanslı kim olacaktı bakalım.Merak,sıkkın ve kıskançlık içinde onlara bakmaya devam etti.Pencereyi açtı''Utanmıyomusunuz ela aleme rezil oluyorsunuz çirkin mahluklar''diye bağırdı yüksek bir ses tonuyla azarlamak gibi.Onlara bakıyordu hala terbiyesiz yaratıklara.
Nephele L. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Nephele L. Proteus

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 2:00 am

Nephele sessizliğini bozmadan kara göle bakmaya devam ediyordu. Arada bir göz ucuyla Jasper'a bakıyordu. Çocuğun sıkılmış olma ihtimalini düşünürken bir kaç dakikası gitmişti. Sonunda içtenlik dolu bir ses tonuyla Jasper'a döndü ve konuşmaya başladı: "Şişe çevirmece mi oynayalım? Yoksa bahçeye mi inelim?" dedi. Sesinde mutluluğunu belli eden bir ton vardı. Bunu isteyerek ya da bilerek yapmamıştı. İçindeki mutluluk duygusunu bastıramıyordu. Jasper'ı iyice sıktığını düşünmeye başlamıştı. En azından bir özür borcu vardı. Masum gözlerle Jasper'a bakmaya devam ederken, onun elini biraz daha sıktı. Sanki sevgisini belli eder gibiydi bu hareket...
James A. Slytherin
James A. Slytherin

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:45 am

Gözleri Odanın Karanlığında Kaybolmuştu,Gözlerindeki Parıltı Bir Anda Yok Olmuştu.Karanlığın İçindeki Pırıltılar,Gözlerinin Buğulanmasıyla Yok Oluyordu.Bacaklarını Saldı Ve Sırtı Duvarda Oturarak Öyle Durdu.Camdan Gökyüzü Gözüküyordu.Dolunay Bütün Kriterlerilyle Karşısında Duruyordu.O Anda Daphne'nin Sesini Hisetti "İyi misin James ? Bir şey mi oldu. Yoksa kızı başkasıyla görmek seni üzdü mü?" James Tedirgin Ama Bir O Kadar Kendinden İğrenen Gözlerle Ona Döndü.Söyleyecek Bir Şey Yoktu.Ağzını Açamıyordu,Gözlerini Odanın İçinde Gezdirdi Ve Gözlerini Yumarak Kendine İçinden Lanetler Yağdırmaya Başladı.O Anda Jasper'ın İğneleyici Laflarını Kulağında Hisetti ''Her zamanki gibi çok bilmiş James haksız o kız içerdeki iki güzel bayanaın burun kılı bile olamaz'' Gözlerini Jasper'a Dikti,Gözlerindeki Hüzün.Onun Sesini Bir Daha Kulağında Hisetti ''Utanmıyomusunuz ela aleme rezil oluyorsunuz çirkin mahluklar'' Gözleriyle İçeri Süzüyordu.Gözlerindeki Parıltının Yavaş Yavaş Yerine Geldiğini Hissedebiliyordu,O Anda Nephele'nin Sesini Duydu"Şişe çevirmece mi oynayalım? Yoksa bahçeye mi inelim?" James,Gözlerini Nephele'ye Çevirdi.Ona Baktı Sonrasında Gözlerini Yavaşça Oda İçinde Gezdirdi.Gözlerini Düşürerek "Benden Bu Kadar Bayanlar,Kendimi Batıracağım Kadar Batırdım.Biraz Daha Batırırsam,Kendimden Nefret Etmeye Başlayacağım" Bunu Söyledikten Sonra Kapıya Doğru Yöneldi...
Misafir
Misafir
Anonymous

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:36 pm

Jasper karanlık ve sessiz bir ortamdı.Sanki karanlığın dibinden yükselmişti buraya.Birden Nephleye baktı.Çok uzun süredir ağzı kapalıydı.Jasper yavaş yavaş endişelenmişti bir şey olmuştur diye.O anda havaya derin bir sis çöktü.Bu sis Jasper'ın pencereden aşıkları görmemesini sağlamıştı.O anda Daphne sonunda konuşmuştu ve Jasper rahatlamıştı nihayet "Şişe çevirmece mi oynayalım? Yoksa bahçeye mi inelim?" Dedi.Jasper'a bakıp gülümseyerek.Ve elini dahada çok sıkmaya başladı.Jasper ona bakıordu ortam olmuştu.O anda James gözlerini düşürerek birşey dedi Benden Bu Kadar Bayanlar,Kendimi Batıracağım Kadar Batırdım.Biraz Daha Batırırsam,Kendimden Nefret Etmeye Başlayacağım" diye kapıya doğru yöneldi.Jasper James giderken daha mutlu olacaktı bide Daphnei alsa yanına ve Daphne bakarak''Hadi kalk sende Jamesle git san birşeyler ısmarlar''diyerek güldü onun niyeti Nepheleyle yalnız kalmıştı.Karşılıklı bir sevgi vardı işte Jasper'da en çok buna seviniyordu.Böyle bir aşk bir daha dünyada olmaz diye geçiriyordu puskun bir halde içinden.Birbirlerini seviyorlardı daha Ne olsun ki!...Jasper etrafa bakınıyordu.Daphne'den cevap James'ten bir hareket bekliyordu James'e kendi anlamlarında kaş,göz hareketi yaptı.Anlamıştır herhalde diye geçirdi içinden
James A. Slytherin
James A. Slytherin

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 4:51 am

James,Gözlerini Odanın İçinde Gezdirdi.Kendinden İğreniyordu,Nefret Etmemek İçin Burdan Gitmeliydi Bunu Biliyordu.Gözlerini Kapıyarak Odanın Kokusunu İçine Çekti.Pencereye Baktı Son Bir Kez Daha,Gökyüzündeki Ayın Ve Yıldızların Muhteşem Uyumu Onu Kendinden Geçirmişti İçkiliydi.O Anda Darq'ın Sesini Duydu.''Hadi kalk sende Jamesle git san birşeyler ısmarlar'' James Gözlerini Kısarak Darq'a Baktı.Gözlerindeki Umudu Gördü,Baş Başa Kalmak İstedikleri Belliydi Ama James Yatağına Uzanmak Ve Uyumak İçin Dışarı Çıkıyordu.James Darq'a Baktı Ve "Beni,O Dışardaki Olgun Ama Bir O Kadar Mahluk Birine Aşık Olduğumu Sanan Kişiyle Gitmemi İstiyorsun.Vay Canına Darq!Bunu Benden Nasıl İstersin?!Her Neyse,Ben Yatakhaneye Gidiyorum." Kapıyı Yavaşça Araladı,Dışarı Çıktı Ve Gözlerindeki Umutsuzluk İle Slytherin Yatakhanesine Girdi Ve Yatağından Ayı İzlerken Uyudu...
Misafir
Misafir
Anonymous

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:54 am

Jasper her iksinede bakıp duruyordu ayrıca Nephelenin elini tutuyordu.Aşık olmuştu resmen.O arada sonunda James birşey söyledi "Beni,O Dışardaki Olgun Ama Bir O Kadar Mahluk Birine Aşık Olduğumu Sanan Kişiyle Gitmemi İstiyorsun.Vay Canına Darq!Bunu Benden Nasıl İstersin?!Her Neyse,Ben Yatakhaneye Gidiyorum." diyerek kapıyı araladı.Jasper'ın bütün hayalleri kırılmıştı.Ve üzgündü.James Jasper'ın ikizi olmasaydı onun işi bitmişti şu an.Canı Cehenneme James'in diye geçirdi içinden sakince.Aslında ona çok kızmıştı.O aradaki 5 dakika olmasaydı,o şimdi yatak yerine mezarda uyayacktı.Ama Nephele birşey diyip küser diye birşey demedi ama onu bitirecekti en kısa zamanda ama abisiydi ona kıyamıyordu.O bir yandanda Daphne'i göndermenin yollarını arıyordu eli başında olarak.Vuruyordu ve o anda aklına bir fikir geldi.Ve hemen bunu dışarıya vurdu ''Aaaaa!!..Daphne o senin en iyi arkadaşın değilmi hadi git onun yanına çok eğlenirsiniz''dedi.Ve bu planın işe yarayacağından emindi.Sinsi ve haince güldü.
Nephele L. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Nephele L. Proteus

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 8:45 am

Nephele, gözlerini gökyüzüne çevirdi. Odadaki umutsuzluk ve tedirginlik havasını hissettiğinde ürperdi. Jasper'a bakamıyordu. Sadece gökyüzüne bakmaya devam etti. Her ne olduysa olmuştu ve odadaki herkes mutsuz gibi görünüyordu. -Merlin aşkına neler oluyor?- diye düşündü. Arkasına dönüp baktı, bu sırada Jasper'ın elini bırakmıştı. James öylece olduğu yerde duruyordu. Fazla bir süre geçmeden bir şeyler söyleyip İhtiyaç Odası'ndan çıktığını görünce ağzı hafiften açıldı.
Gözleri refleks gibi Daff'e kaydı. Daff hala kendine güvenene tavrıyla etrafına bakınıyordu. En sonunda göz göze geldiklerinde Nephele anlamsızca ona baktı. Zaten bakışlarından genelde ne düşündüğünü anlayamazsınız.
Jasper'ın konuşması üzerine gözleri yer döşemesine ordan da tekrar pencereye kaydı. Kollarını göğsünde birleştirdikten sonra içini çekti. Gökyüzündeki sisin nedenini merak eder gibi dışarıya bakmaya devam etti. Uzun bir süre sonra Jasper'a doğru yaklaştı. Ona baktı ve Daff'in odada olmasına aldırmadan fısıltıyla:
-Seni Seviyorum.
Sözlerini bitirdikten sonra içten bir gülümseme yüzüne yayıldı. Odadaki karamsarlık ve mutsuzluk bu gülümsemeyle yok olmuş gibiydi. Çünkü dönüp Daff'e baktığında sırıttığını gördü. Nephele, küçük bir kahkaha attıktan sonra ikizine bakarak konuşmaya başladı:
-Sende sevdiğin çocuğu bunalımdan çıkarmaya gitsene Daff.
Sesinde alaycı bir ton vardı. Sinsice ikizine bakıp sırıttı. Onunla uğraşmaya bayılıyordu. Ne kadar uğraşsa da onu fazlasıyla seviyordu. Jasper'a bakıp ona biraz daha yaklaştı ve pencerenin kenarına yaslandı.
Daphne R. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Daphne R. Proteus

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 9:08 am

Her tarafta gerginlik kokusu vardı. Daff yine germişti herkesi. James'i üzdüğüü farketti.
-Hadi kalk sende Jamesle git san birşeyler ısmarlar.
Daff daha ağzını açmadan James'n sesini duydu.
-Beni,O Dışardaki Olgun Ama Bir O Kadar Mahluk Birine Aşık Olduğumu Sanan
Kişiyle Gitmemi İstiyorsun.Vay Canına Darq!Bunu Benden Nasıl
İstersin?!Her Neyse,Ben Yatakhaneye Gidiyorum.

Daff şaşırmıştı ne diyeceğini bilemedi.
-Ağzını açıp o kıza bakan bendim sanki çok güzel gidebilirsin ! Yine suçlu ben oldum. Oh ne harika !
Bir süre sonra Jasper'ın sesini duydu.
-Aaaaa!!..Daphne o senin en iyi arkadaşın değilmi hadi git onun yanına çok eğlenirsiniz
En iyi arkadaş mı James'mi ? Şaşırmıştı Daff sanırım onları yalnız bırakması gerekiyordu. Bu seferde Nephele Daff'i yollamak için planlar yapıyordu .
-Seni Seviyorum.Sende sevdiğin çocuğu bunalımdan çıkarmaya gitsene Daff.
-Sevdiğim çocuk mu ne saçmalıyorsun abla ?! Ayrıca erkekler yatakhanesine gircek halim yok ! Neyse iyi geceler ben yatmaya gidiyorum. Side daha fazla beni kovmak için plan yapmamış olursunuz ha nasıl fikir?
dedi ve haince güldü. İhtiyaç odasından ayrıldı yatakhaneye doğru yürüdü. Geldiğinde hemen yatağa girip uyudu.
Misafir
Misafir
Anonymous

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 10:31 am

Jasoer Daphn'e bakakalmıştı.Cevap bekliyordu.Onu göndermenin gayretindeydi.Daphne Jasper'ın elini bırakmıştı ve biraz geçtikten sonra Jasper'a eğilerek şöyle fısıldadı -Seni Seviyorum. sonra yüzünde bir gülümseme bitmişti.Jasper bunu cevapını haykırarak diyecekti onun için Jasper tam bir şey diyecekti araya Daphne girdi -Sende sevdiğin çocuğu bunalımdan çıkarmaya gitsene Daff. Alaycı bir gülümseme vardı yüzünde sanki.Daphne buna kızmış olmalıydı şöyle seslendi -Sevdiğim çocuk mu ne saçmalıyorsun abla ?! Ayrıca erkekler yatakhanesine gircek halim yok ! Neyse iyi geceler ben yatmaya gidiyorum. Side daha fazla beni kovmak için plan yapmamış olursunuz ha nasıl fikir? dedi ve gitti.Jasper çok mutlu oldu ve birden havaya zıpladı.Ve daphne dönerek''Bende seni seviyorum!!''diye haykırdı.Bunu bütün hogwarts duymuş bile olabilirdi.Çok mutluydu gerçektende hayatında en sevindiği an bile olabilirdi.Daphne yaklaştı ve''Sana aşığım''dedi.Çok mutluydu gerçektende...
Nephele L. Proteus
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Nephele L. Proteus

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Bira Bahane,Muhabbet Şahane   Bira Bahane,Muhabbet Şahane - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:25 am

Nephele, Daff'in gitmesinin ardından heyecanla Jasper'a döndü. -Bir Slytherin'li yüzünde bu kadar masum ifade olabilir mi? Aman tanrım aşığım ben ona- diye düşündü. Uzun bir süre gözlerini sevgilisinden ayırmadı. Ne kadar süre sessiz kalıp birbirlerini seyrettiklerini bilmiyordu. Ama pencereden giren soğuk havayla bir anda ürperdiğinde bu sessizlik bozuldu:
-Ooo baya soğuk oldu hava.
Sanki bu sözleri Jasper'a değil de başkasına söyler gibi söylemişti. İlgisizce dışarıya baktı. O anda pencereye doğru yaklaşan cismi görünce Jasper'ı kenara itti ve asasını çekti. Birkaç saniye sonra bir baykuş pencerenin kenarına kondu. Nephele, şüphe dolu gözlerle baykuşa baktı. Daff'in baykuşuydu. Jasper'a hızlı bir bakış attıktan sonra baykuşun ağzında duran beyaz kağıdı aldı ve açıp okumaya başladu. Bu sırada baykuş gökyüzündeki sisin arasında kaybolmuştu.
Gelen kağıtta şöyle yazıyordu: "Sevgili ablacığım, acilen kütüphaneye gelmen lazım. Benim burada çok önemli bir işim var. Fakat hemen bitebilir, beni orada bulamazsan büyük ihtimalle Ortak Salon'dayımdır...Sevgilerle İkizin Daphne!"
Yazıyı yavaş yavaş okumuştu. Bir kaç dakika sonra yüzünde mutsuz bir ifadeyle sevgilisine döndü. Sesi titreyerek konuşmaya başlamıştı:
-Sevgilim. Gitmek zorundayım. Daphne başını belaya sokmuş olabilir. Mektup ondan geldi. Seni herşeyden çok seviyorum. Sakın unutma tamam mı? Yarın sabah bahçede buluşalım.
Sözlerini bitirdikten sonra kağıdı cebine koydu ve Jasper'ın yanağına bir öpücük kondurdu. O kadar içten bir öpücüktü ki sanki bir veda gibiydi. Ona sıkıca sarıldı ve gülümseyerek İhtiyaç Odası'ndan çıktı.

Bira Bahane,Muhabbet Şahane
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3