Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zihinfendar/Zihinbendar Alımları

+4
Remus Teddy Worep
Alèsan Xanièla Queligie
Wise Slytherin
Miranda L. Ramora
8 posters
YazarMesaj
Miranda L. Ramora
Slytherin Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Miranda L. Ramora

Ruh Hali : Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Bezgin10
Nereden : Helsinki

Seviye
RP Puanı:
Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Left_bar_bleue95/100Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Empty_bar_bleue  (95/100)

Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Empty
MesajKonu: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 2:29 pm

~Zihinbend yeteneği kişiye, düşüncelerini ve hatıralarını araştırma çabasına giren bir Zihinfendar’ı durdurma olanağı tanır. Bu nadir yetenekte deneyimli olan kişiye Zihinbendar denir.

~Bir Zihinfendar, zihinfendarlık sanatını, karşısındaki insanın düşündüklerini hissetmeyi, öğrenmiş büyücüdür. Dumbledore da Snape de büyünün bu türünde uzmandırlar. Karanlık Lord da yetkin bir Zihinfendardır.

Herkes bu konuda çalışarak iyi olma yetisine sahip olsa da bu konuda gerçekten usta olanlara bu isimler verilir. Dolayısıyla öğrencilerin buraya boşuna başvurmalarına gerek yoktur (:

7 YETİŞKİN alınacaktır. Yeterli görülmeyen başvurular kabul edilmeyecektir.

Aşağıdakileri cevaplamanız gerekmektedir.

*Ad-Soyad.
    *Neden Zihinfendar/Zihinbendar olmak istiyorsunuz?
    *Hangisi? ( Zihinfendar/Zihinbendar)
    *Kişisel özellikleriniz?
    *Rp geçmişin?
    +Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.

-Tekrar belirtiyorum, sadece yetişkinler!

En son Miranda L. Ramora tarafından Ptsi Ağus. 31, 2009 1:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://evapsie.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Seviye
RP Puanı:
Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Left_bar_bleue100/100Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 6:29 am

*Ad-Soyad:Stam J. Adams
Zay başkanı olarak amacıma ulaşmak için suçlu olarak yargılananların geçmişini ve yaptıklarını bu yolla öğrenmek zorundayım..
Zihinfendar..
*Kişisel özellikleriniz?

* Cabuk Sinirlenen

* Kardeşleri için canını feda edebilir

* Araştırmayı seven..

* Gerektiğinde ve zamanında nasıl konuşcağını bilen..

*Rp geçmişin?
2 yıl..

Spoiler:
Wise Slytherin
Deneysel Büyüler Dairesi Başkanı ~ Ölüm Yiyen
 Deneysel Büyüler Dairesi Başkanı ~ Ölüm Yiyen
Wise Slytherin

Ruh Hali : Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Kustah10
Nereden : Diagon Yolu

Seviye
RP Puanı:
Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Left_bar_bleue70/100Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:02 am

*Ad-Soyad.
Wise Riddle.

-Karşı tarafın hamlelerimi anlamaması için.

-Zihinbendar.

*Kişisel özellikleriniz?
-Kendini beğenmiş.
-İyi yalancı.
-Ailesi için yapamayacağı şey yok.
-Alaycı.
-Aile arasında güvenilir.

*Rp geçmişin?
Neredeyse bir buçuk yıl...(Ara verdiğim uzun bir dönem dahil.).

Yağmurlu bir geceydi. Karanlık onu sarmalayan anne kucağı gibiydi. Genç kadın göz alıcı siyah elbisesiyle umursamazcasına kendinden emin bir şekilde ilerliyordu. Beline kadar inen dalgalı kahve saçları, siyah ve kırmızı tonlarının hakim olduğu mükemmel makyajı ve onu sarıp sarmalayan cüppesiyle mükemmelliyetti o.

----------------------------------------------------------------------

Şıkırtılardan başka ses yoktu başlangıçta. Sonra topuk sesleri 'tak, tak, tak...' amaçsız gibi ilerleyen ıslanmış ayaklar. Zıt taraftan gelmeye başlayan yeni bir ayak sesi. 'Bu da kim?' diye düşündü Wise. Bakanlıkta çalıştığı için dikkatli olmalıydı. Ölüm yiyen olduğunu abisinden başka kimse bilmiyordu. Zihnini boşalttı ve sesin geldiği yöne temkinli adımlarla yürümeye başladı.

Bir iki dakika geleni gördü. İyi ki zihnini boşaltmıştı. Gelen kuzeni James'ti. Normalde aile üyeleri yanında bunu yapmasına gerek yoktu. Ama o hem ZAY başkanı hemde bir zihinefendardı. Herkesin aklına tek tek girer incelerdi. Ama sıra Wise'e gelince olan şey hiçbir şeydi!

O akşam uykusunu alamamışdı James. 'Fazla mesai!' diye homurdanıyordu karanlık sokakta. Baygın adımlarla ilerliyordu ki yağmur ve kendi ayak seslerine birinin daha karıştığını fark etti. Genç adam tereddütle süzdü, sonra kaba olmamak için "İyi akşamlar kuzen, bu saatte ne yapıyorsun?" dedi şaşkınlığını belli edercesine. "Sanada. Bilirsin yağmuru severim, o yüzden yürümek istedim. Sen?" dedi genç kadın gülümseyerek. Aslında yağmuru sevdiği doğruydu ama görevden geldiğini söyleyemezdi, hele ZAY başkanına! "Ben de. Eve mi dönüyorsun?" dedi burnunu sokarcasına. Şu an zihnini boş tutmaya çalışıyordu genç kadın. Kısaca "Evet." dedi. "Eşlik etmemi ister misin?" dedi adam eve gidip gitmeyeceğini anlamaya çalışarak. "Teşekkürler. Ama biraz rahatlamaya ihtiyacım var. Son günlerde pek büyü bulamadım bakanlık için." dedi iyi bir yalancı olduğunu kanıtlarcasına. "Peki kuzen, iyi akşamlar." hafif bir gülümsemeyle "Sanada." dedi ve 'pop' sesiyle kaybolduğu an 'Ne uyuz!' diye iç geçirdi. Kısa adımlarla ilerlerken düşüncelerine geri dönerek evin yolunu tuttu.
Miranda L. Ramora
Miranda L. Ramora

Ruh Hali : Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Bezgin10
Nereden : Helsinki

Seviye
RP Puanı:
Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Left_bar_bleue95/100Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:33 pm

*Ad-Soyad; Miranda Lyydia Ramora

*Neden bu yeteneği istiyorum; Bir bina sorumlusu olarak öğrencilerimin iyiliği için bazı düşünceleri görmemin iyi olacağını düşünmekteyim. Ayrıca bir çatışmada karşı tarafın yapacağı şeyleri 1saniye önce de olsa bilmek, güç demektir -bence.

*Hangisi; Zihinfendar

*Kişiliğim; Sabırsız, inatçı, kendi çıkarlarını ön planda tutan, haksızlığa tahammülü olmayan, sırdaş, geveze.

*Rp geçmişim; Başladığım yıldan şuana kadar bakarsak 5yıldır bu sitelerin içindeyim ama bunun sadece 2senesinde Rp yapmışımdır sanırım. Çok iyi yazamıyorum oyüzden yazasım gelmiyor (:

Spoiler:

Eskiden yazdığım gibi yazamıyorum artık ama idare edin bunla canım (=
https://evapsie.yetkin-forum.com
Alèsan Xanièla Queligie
Borgin & Burkes Sahibi
Borgin & Burkes Sahibi
Alèsan Xanièla Queligie

Ruh Hali : Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Nerdey10
Nereden : Kanada

Seviye
RP Puanı:
Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Left_bar_bleue80/100Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 8:16 am

*Ad-Soyad.
Alèsan Xanièla Queligie

İnsanların duygu ve düşüncelerine her zaman çok önem vermişimdir. Bu konuda doğal bir yeteneğim var ve eğitimle harikalar yaratabileceğime inanıyorum.

Zihinfendar

*Kişisel özellikleriniz?
¨Güçlü iradeli
¨Sabırsız
¨Her zaman iyi bir dost
¨Kolay karar değiştiren
¨Duygusal

*Rp geçmişin?
5. yılımdayım.

Spoiler:
Remus Teddy Worep
Seherbaz Bürosu Çalışanı ~ Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Seherbaz Bürosu Çalışanı ~ Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Remus Teddy Worep

Ruh Hali : Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Kizgin10
Nereden : Londra

Seviye
RP Puanı:
Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Left_bar_bleue78/100Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Empty_bar_bleue  (78/100)

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 9:46 am

*Ad-Soyad:Remus Teddy Worep
Zihinbendar olarak zihinfendarların zihnimi okumaları olanaksız hale getirmek.
Zihinbendar.
*Kişisel özellikleriniz?
En belirginleri:
*Hafif korkakta olsa maceraya atılmayı seven birisi.
*Dostlarıyla ilgili bir problem olursa en önde gider.
*Sürekli içinde bir düello yapma isteği vardır.
*Rp geçmişin?
Ağustos 2009 dan beri.
+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp
Yolda hızlı ve sabırsız adımlarla ilerliyordu.Daha yeni ZAY üyesiydi ve kimse ZAY'na üye olduğunu bilmiyordu.Birden karşısında azılı ve ünlü zihinfendar olan bir ölüm yiyen belirdi.Çabukça zihnini kapamaya çalıştı.Karşısından o da hızlı adımlarla ona yaklaşıyordu.Ölüm yiyen kafasını kaldırarak "Saat çok geç nereye gidiyosun?" dedi.Ted başını kaldırdı 1-2 saniye gözünü dikti ve,"Evime" dedi.Ölüm yiyenin bu cevaptan pek hoşnut kalmadığını anladı.Ölüm yiyenin bir zihinfendar olduğunu biliyordu.Hatta buna adı gibi emindi.Acaba geçen gece yolda dostuyla birlikte ilerlerken izlenmişler miydi?O gün zaten çok şüpheliydi.ZAY'na katıldıklarını biliyorlar mıydı acaba?Ölüm yiyen, "Dikkat et bu vakitler pek tekin değildir.Her an karşında biri belirip asasından sana bir yeşil ışık huzmesi salabilir." dedikten sonra pis pis sırıttı.Dişleri o kadar lekeliydi ki Ted'in midesi bulandı.Ölüm yiyen kafasını selam verir gib sallayarak gitti ve birden puf diye bir ses duydu.Hemen kendisi de oradan ayrıldı.

Hep kişi ismi vermeden yazıyorum kişileri ama daha bugün kayıt oldum isimleri pek bilmiyorum...
Evaline A. Brielle
Uçuş Profesörü ~ Müdüre Yardımcısı
Uçuş Profesörü ~ Müdüre Yardımcısı
Evaline A. Brielle

Nereden : İrlanda ♥

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:26 am

Stam J. Adams kabul edildin.
    Miranda L. Ramora kabul edildin.

Alèsan Xanièla Queligie kabul edildin.

Wise Slytherin kabul edilmedin.
    Remus Teddy Worep kabul edilmedin.

*Profilinizdeki özel yetenek bölümüne, özelliğinizi ekleyin lütfen
    *15 gün içinde bana yeteneği aldığınızı gördüğünüze dair Pm atmazsanız, yeteneğiniz elinizden alınacaktır.

Kevin John Ronaldo
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf
Kevin John Ronaldo

Ruh Hali : Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Keyifl10

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimeCuma Ekim 16, 2009 2:28 pm

Ad-Soyad:Kevin Ronaldo
Neden Zihinfendar/Zihinbendar olmak istiyorsunuz?Zihinfendar olursam başkalarının hamlelerini anlamam ve o bana savaş açmış bir kişiyse onu yenmem kolaylaşır
Hangisi? ( Zihinfendar/Zihinbendar)tabiki zihinfendar

Kişisel özellikleriniz?henüz ünlüm yok
Rp geçmişin?yok evapsie ye yeni başladım

O gün güzel bir gündü evde abimden başka bir kişi yoktu aklımdan şöyle düşünüyordum acaba Draco nerede diye amcam Draco dışarıda dedi ben ne diye irkildim amcama ben sana birşey sormadım dedim amcam bana aynen şu sözü söyledi ben bir zihinfendar ım zihinfendarlık istediği kişinin aklını okuyabilme özelliğidir sen şuan Draco'nun nerede olduğunu düşünüyordun ben bu düşünceleri teker teker okudum ve sana cevabı verdim,belki yakında bu özellik sende bile görülecek görülürse istediğin kişinin aklını okuyabilirsin ancak birde şu varki zihinbendar zihinfendar la ikiz güçlerdir zihinbendarl olma ihtimalinde var zihinbendarlık ise istediğin kişinin anılarına sahip olma özelliğidir yani sende her ikisininde görülme ihtimali var.Demekki yakın bir zaman içinde zihinfendarlık yada zihinbendarlık bendede görülebilirdi ancak ben zihinfendarlığın görülmesini istesemde buna zaman karar verecekti.
Audrey E. Moreau
Biçim Değiştirme Profesörü ~ Hufflepuff B.S ~ Eğitim Müsteşarı
Biçim Değiştirme Profesörü ~ Hufflepuff B.S ~ Eğitim Müsteşarı
Audrey E. Moreau

Ruh Hali : Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Keyifs10
Nereden : Paris

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 7:29 am

Kevin Ronaldo, kabul edilmedin. Bu özel yeteneği sadece yetişkinler alabilir. Lütfen açıklamalara dikkat et.
Desmond Roger Black
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Desmond Roger Black

Ruh Hali : Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Delibo10
Nereden : Nereyeee

MesajKonu: Geri: Zihinfendar/Zihinbendar Alımları   Zihinfendar/Zihinbendar Alımları Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 12:07 pm

*Ad-Soyad.
Mydonosee ( Desmon Roger Black olucak )

Amacıma ulaşıp bir ZAY üyesi olursam kullanabilirim , gerçekleri öğrenmek ve dizginleri eline almak büyük bir avantaj ... Very Happy
Zihnebendar

*Kişisel özellikleriniz?
Hemen sinirlenebilirim,gereken kişileri önemserim , önemsediklerimin kılına zarar gelirse çok kötü şeyler olabilir ...

*Rp geçmişin?
1 tane yazdım ama daha değerlendirilmedi , Şimdi 2. yazacağım

Oldu yine olaylar dizisi

''Güzel bir gün beni bekliyor sanmıştım sabah güzel başlamıştı oturduğum köyde huzursuzluk olmazdı herkez bir birini tanır severdi kimse beni tanımıyordu yani lafın gelişi tanıyorlardı ama ölüm yiyen şeklinde tanımıyorlardı ben sabahları ailesiyle mutlu , köyünde yaşayan işe gidip para getiren bir adamdım onlara göre ama bugun öyle olmadı o caniler köyüme geldiler herkeze her şeye zarar vermeye başladılar aslında ilk önce umrumda bile olmadı ama o ses " Avada Kadavra " ve bilin bakalım kime geldi Karım o güzel karım Emma'ya asla böyle bir şey olamazdı o ölemezdi gibi geliyordu herkez bir yana koşuştururken sanki belinden bir kurşun girmiş gibi yere yığıldı o yeşil , yıldırım gibi olan ışıkla vurulmuştu . Her ölüm yiyenin bir ailesi olmayacak , bir duygusu olmayacak gibi bir şey yok o benden bir parçaydı onu alıp götürdü o ölüm yiyen artk herkez dağılmıştı sadece o 3 ölüm yiyen bir de ben kalmıştık birden uçmaya başladık karanlık dumanla içinde , hava birden karardı sanki hiç bir mutluluk kalmamıştı sadece kızgınlık vardı benim sayemde Emma için herşeyi yapardım 3'e karşı 1 bir kaç saniye bekledik ve birden ...

1. Ölüm yiyen : '' Sectum Sempra ''
Ben: '' Protego Horribulus ''
Hepsi aynı anda : '' Crucio ''
''1 Tanesi tam omzuma isabet etti uçarak bu iş olmayacaktı zaten bu gidişle beni yenceklerdi yeni bir taktik bulmalıydım ve aklıma en iyisinden bizim oralarda çok karmaşık ormanlar var oraya doğru uçtum ben oraları biliyordum bu benim en büyük avantajım oldu artık üstün olan bendim hepsi bir yandan gitti adım seslerin hepsini takip ettim''

''1. ölüm yiyen tam köşeden geliyordu ağacın yanına saklandım ve arkasını tam dönücek iken : '' Pertificus Totalus'' onu bir yere sıkıştırdım ama arkasında iz bıraktım 2. Ölüm yiyen onu buldu bende zaten böyle olmasını bekliyordum Ağacın üstündeydim tam ona ''sectum sempra '' diyecektim ki onlarda az değilmiş aynı benim gibi 3. ölüm yiyen çıktı ve '' crucio '' , belki de beni öldürene kadar '' crucio '' diyeceklerdi ağızlarından 5 sn.'de bir crucio çıkıyordu , nasıl olduysa bir tanesi bayıldı ya da ben öyle gördüm ama birden düello sesleri geldi ve sonra biri bir şeyler söyledi tam olarak anlayamamıştım ama galba o benim oğlumdu onları nasıl alt ettiklerini bilmiyorum ama bir tanesini sadece bayıltmıştı bu benim çok işime yaradı çünkü ben bir zihnebendardım.Bu ölüm yiyenlerin neden buraya geldiğini , kimin gönderdiğini , korktukları şeyden tut , sevdikleri her şeye kadar bilebilirdim bu yüzden kendimi zihnebendarlık adına geliştirmek istedim tabii ki hak edenlerin zihnine girip , onların düşüncelerini okuyup işkence etmek içinde geliştirdim.Ölüm yiyenin zihnine girmek çok kolay olmadı daha önce bunu yaşamış ve oda dikkat şeklinde kendini geliştirmiş olabilir,zorladım ama iyi oldu biraz işkence yaptım ama tamam biraz demeyelim beni öldür diyene kadar yaptım , buraya onu karanlık lord yollamış beni beğenmiyormuş , benim gibi bir ölüm yiyen olamazmış , o kadar duyguluymuşum ki bir karıncaya bile zarar veremezmiş buraya benim karımı öldürüp intikam alma isteğiyle dolmamı ve çok daha kötü bir ölüm yiyen olmamı istiyormuş bu ona 3 ölüm yiyene patladı ama istediğini aldı Emma onlara daha kötü bir adam verdi ... ''

Burdaki ölüm yiyenlerden biri ben oluyorum ama aklıma bunlar geldi ben ZAY'ye girmek istiyorum yanlış anlaşılmasın ...

Zihinfendar/Zihinbendar Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animagus Alımları
» Çatalağız Alımları
» Metamorfmagus Alımları
» Kurtadam Alımları
» Görücü Alımları