Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!)

2 posters
YazarMesaj
Marco Frank Ronaldo
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Marco Frank Ronaldo

Ruh Hali : Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!) Eglenc10
Nereden : Hogsmade(not:oyunda Kevin and Draco Ronaldo'nun amcasıyım)

Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!) Empty
MesajKonu: Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!)   Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!) Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 1:44 pm

Harika ve muhteşem birgündü o gün aileyle beraber Çatlak Kazan'da toplanacaktık.Geldiğimde kimse yoktu bende bir masaya oturdum.Ardından bir garson geldi ve:-Birşeyler ister misiniz?sevecen bir sesle söylemişti gülümsüyordu ve lütfen alın der gibi bakıyordu ama ben şöyle dedim:-Hayır birini bekliyorum.Kadın üzülmüştü sanki arkasını döndü ve gitti.Az sonra Santos'u ve yanında oğlu Mordred'i gördüm el salladım.Santos geldi ve:-Daha toplanamamışız Marcs,gel ve birşeyler içelim,dedi.Bense ''hayır''anlamında başımı salladım ve:-Violet,Draco ve Kevin'i bekleyelim,dedim Santos ise beni tınmadı ve:-Sen bekleyebilirsin ben ve oğlum birşeyler içebiliriz herhalde,dedi ve bende ''evet''anlamında başımı salladım.Santos bir W'abshinthe sipariş etti,acı bir W'abshinthe.Daha sonra Santos:-Violet'De benim gibi yanında annesi Sophie'yi mi getirecek yoksa kendisi mi gelecek?bende ''bilmiyorum''anlamında başımı salladım 2 dakika sonra Kevin ve Draco göründü her zamanki gibi kavga ede ede geliyorlardı Santos:Bizim iki kavgacı yine kavga ederek geliyor,dedi gülerek bende gülerek ''evet'' dedim.
Kevin John Ronaldo
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf
Kevin John Ronaldo

Ruh Hali : Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!) Keyifl10

Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!) Empty
MesajKonu: Geri: Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!)   Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!) Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 11:46 am

Kevin masaya oturmak üzereyken hemen asasını çıkardı ağzından bir büyü geveledi Draco sırılsıkladı Kevin gülüyordu Draco asasını yere doğrulttu Marco hemen ayağa kalktı ve hayır diye bağırdı ama çok geçti Draco asasından vahşi yılanı çıkarmıştı Benjamin bu iki çocuk düello yaparken durur muydu hemen asasını çıkardı ve yılana sersemlet diye bağırdı Draco hemen Benjamin'e:
-Ne yapıyorsun onu öldürmeye hazırdım!
Benjamin:
-Sen ne yaptığını bilmiyorsun Draco bu zamanlarda fazla kaşınıyorsun,demesiyle Marco Amca onlara oturmasını söyledi.

Harika bir gün(!AİLEYE ÖZEL!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harika Hogwarts'a Gidiş
» Özel Yetenekliler (: